The Stig ???

The Stig ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hajmo raja , sta vi mislite ko je ustvari The Stig , ja na netu procitao milion stvari , neki kazu da je to Hamilton , ne vjerujem jer su se trkali , Neki da je Schumacher , The Stig je crnac :D isti razlog je i za Damon Hill-a .

Sta vi mislite ko je , sad ce Bosanci to da rijese :D
 
Član
Ma to ba samo oni znaju iz Top Gear-a...a mozda se i mijenja, ko ce ga znat...
ja znam samo da je lik vrhunski neki vozac, sa dosta iskustva u auto sportu...
 
Faya_M5 je napisao(la):
Ma to ba samo oni znaju iz Top Gear-a...a mozda se i mijenja, ko ce ga znat...
ja znam samo da je lik vrhunski neki vozac, sa dosta iskustva u auto sportu...


cim ima dosta iskustva u auto sportu mora da je neko poznat , mene ness fkt. interesuje , kazu jedan od najmisterioznijih ljudi danasnjice :)
 
Član
pa zasto je sakriven zato sto se stalno mjenja ko prati top gear i gledao je "trip to america" pojavljuje se FAT STIG (debeli stig) u stvari nasli nekog amera samo obukao kombinezon
 
Član
Ja citao da je lik sasvim povucen iz javnog zivota, da uopste nije niko od vozaca ovih exponiranih!
 
Član
I mene ovo stvarno zanima neki dan bas nesto gledao neko takmicenje i dode covo u sivom odjelu neskida kacigu i rekose protivniku ovo je The Stig,a ja ko budala sta je sad ovo prvi put cujem a to znaci to je neki skriveni super vozacina-a bogami i poderaga momacki...........
 
Član
nisam u toku.. o cemu se radi.. koje trke i ti fazoni..ja jos cuo nisam ko kad nit sam za tv-om nit sam zadnjih dana na internetu non-stop sam u gradu svrljam
 
Član
FAT STIG je bio najavljen kao neki rođak stiga, tak nešt, a inače, mislim da stiga mijenjaju, zato i fura uvijek onu kacigu i kad netreba
 

Eko

Član
Ja sam negdje trazio ali sad se ne sjecam gdje, ako opet nadjem stavim link .. Stig je neki stari vozac rally-a koji se povukao 90'-tih .. kad nadjem link stavim sliku i ime
 

IGY

Član
Eko je napisao(la):
Ja sam negdje trazio ali sad se ne sjecam gdje, ako opet nadjem stavim link .. Stig je neki stari vozac rally-a koji se povukao 90'-tih .. kad nadjem link stavim sliku i ime

ajde trazi to
 
Član
Perry McCarthy?
moguce da je jedan od "njih"..
bar mu u biografiji "Flat Out, Flat Broke", potpis stoji "TVs The Stig"

4107QNMH8PL._SS500_.jpg


Buy by Amazon
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top