TG Albania special veceras, gledajte uzivo!!!

TG Albania special veceras, gledajte uzivo!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trizex je napisao(la):
hahaha mislio sam da nije mozda problem bio s autom, uvozom, ili sta vec :D al' kako se richard zbuni kad ga nazva "peach" - om hahaha crko sam od smijeha xD

Ali kad rece I have never felt a car this big and this good, onda rece i shouldn't have said that:lol::lol::lol:
A na albanskom car znaci penis, ako niste upratili:D
 
Član
imali su izvala ovaj put tovar, kad su se uzeli zajebavat na vijestima o hondinoj kacigi pa richard izvali ono o pantolama i tinejdzerima koji voze pubicnim dlakama haha

"so you're saying that you've just spent 9 minutes of our lives reviewing 2 cars that you can't buy, and one that doesn't exist?" hahahahahha
 
Član
Meni zadnja epizoda nije bila nešto. Vidim da je ovaj special bio dobar:icon_biggrin:

Čekam je ovdje pa stavljam na skidanje

http://www.finalgear.com/shows/topgear/
 
Sve u svemu odlicna epizoda bjese, ima neka caka da se prebaci IP na UK besplatno, bez ogranicenja, jer ovaj Hide IP program se placa, ovo je samo trial od 3 dana, a inace kosta 30 dollara godisnje. Ako ima neko vican sa racunarima i internetom, mozda zna kako namjestiti drugacije, ja se slabo razumijem. Mada se isplati i 30 dollara samo radi BBC-a...
@dellas ne moze se BBC gledati preko Iplayera osim u UK, treba promjeniti IP adresu na UK, stvaio sam taj gore video kako privremeno rijesiti to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top