Tezak udes Tuzla, Solana - Siporex

Tezak udes Tuzla, Solana - Siporex

Ima li netko tacnije informacije? Na potezu od Solane prema Siporexu, prije Grand auta, tezak udes..Sada sam prolazio, strasan prizor..Koliko sam opazio Golf II i moguce Renault 5 na drugoj strani..Saobracaj na toj dionici zatvoren, do okoncanja uvidjaja..
 
Član
Mercedes 190 i Golf 2, zestoko izgleda, navodno su ovi iz mecke ok, a putnici iz golfa u sok sobi, to je doduse rekla kazala....
 
Član
Ovaj sa Mercedesom 190 je moj komsija iz zgrade, izgleda ovaj drugi preso u njegovu traku i direkt ga udario, bio pijan pa haman i zaspo za volanom, kaze mi ovaj drugi komsija sto je dole bio, policajci mislili da je mrtav ovaj u golfu 2, razrezivali auto da ga izvade, sad je na Gradini na aparatima, kazu da su slabe sanse da prezivi...
 
Administrator
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u srijedu oko 21 sata u blizini Siporexa u Tuzli povrijeđene su dvije osobe. Šezdesetšestogodišnji N.Š. zadobio je povrede opasne po život, dok se o stepenu povreda kod osobe E.H. ljekari nisu izjasnili.

Kako je saopćeno iz Tužilaštva TK, do nesreće je najvjerovatnije došlo kada je N.Š., krećući se u automobilu ˝golf 2˝ iz pravca Tuzle prema Šićkom Brodu, izgubio kontrolu nad vozilom, prešao u lijevu saobraćajnu traku, te ostvario kontakt sa automobilom ˝mercedes 190˝ kojim je upravljao E.H., koji je također povrijeđen.

˝Pripadnici Vatrogasne jedinice Tuzla su N.Š izvukli iz totalno uništenog vozila, te je nakon ukazivanja prve pomoći prevezen na UKC Tuzla radi hospitalizacije, dok je vozač ˝mecedesa˝ zadobio povrede o čijem se karakteru ljekari nisu izjasnili˝, saopćio je glasnogovornik Tužilaštva TK Admir Arnautović. Dežurni tužilac je policiji naložio da obave sve potrebne radnje u cilju utvrđivanja uzroka saobraćajne nesreće, te naredbu za vađenje krvi od oba vozača radi analize.
 
Top