Tezak udes na Malti.

Tezak udes na Malti.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc oko 12 sati naisli smo na tezak udes na Malti. Skuter i golf 2.

Mjesto udesa raskrsnica prema hitnoj pomoci od elektroprivrede.
2qk3zfn.jpg


Golf od brzine zavrsio 30 m prema Ilidži u autobuskom stajalistu.
x0qt09.jpg

2rz9xrq.jpg


Oklop motora je ostao na raskrsnici ali sam motor i jedan od tockova su odletili preko 50 metara prema Ilidži poslije stajalista gdje je udario golf.

Slika motora od skutera.
jzk7pj.jpg


Guma na drugoj strani ulice.
2z6t288.jpg


Nismo uspjeli saznati sta se tacno desilo jer nas je policija udaljila, tri patrole.
 
Član
ccc ovo je bilo nesto zestoko.. trebamo potraziti sta je bilo s vozacem skutera.. inace i ja vozim skuter i jednom sam bio sa njim u sarajevu s drugarima isli na okupljanje s sarajevskim skuterasima i mogu reci da su katastrofa vozaci ludo se ponasaju prema nama skuterasima..citav dan proveden na skuteru u sarajevu mogao sam izginuti 100 puta.. sreca pa sam imao dobre kocnice i startan skuter inace me nebi bilo sad..katastrofa ziva
 

JD.

Član
elmir je napisao(la):
i mogu reci da su katastrofa vozaci ludo se ponasaju prema nama skuterasima..

kad bude zakonom dozvoljeno divljanje i provlacenje izmedju auta onda se zalite ;)
 
Član
JD. je napisao(la):
elmir je napisao(la):
i mogu reci da su katastrofa vozaci ludo se ponasaju prema nama skuterasima..

kad bude zakonom dozvoljeno divljanje i provlacenje izmedju auta onda se zalite ;)

da se zalim kad glavu izgubim:icon_question::icon_question::lol::lol: sala naravno.. pa zasto ce drugo skuter sluziti svijuti..ajde reci.. svako uzima skuter radi guzvi..nikad nisam posebno divljao sa njim kad sam se stelio da vozim na zadnji skuter od 50cc isao sam skroz van grada na parkingu da neugrozavam druge i samo sam nekoliko puta carsijom prosao na zadnjem jer mi to nije bio neki fazon da se ja dokazujem i da vide picici mene kako vozim na zadnjem NE.. i ett..to je od mene;)
 
Član
Pa ako si na skuteru, manje si uocljiv i provlacis se svugdje (i gdje ne bi trebao), logicno je da je manja sansa da te vozac uoci... jaka sirena na skuteru puno znaci ako se koristi...
 

JD.

Član
elmir je napisao(la):
da se zalim kad glavu izgubim:icon_question::icon_question::lol::lol: sala naravno.. pa zasto ce drugo skuter sluziti svijuti..ajde reci.. svako uzima skuter radi guzvi..

uzimaju se radi guzvi i radi parkiranja, a ne radi k*rcenja i divljanja ;)

druga stvar sto murija samo kaznjava za kacigu a za glupiranje i provlacenje izmedju auta na nemogucim mjestima nikog ne peglaju koliko vidim...
 

IGY

Član
ovi skuteristi nisu normalni
par puta sam ih izbjegao u sekundi ali sam jednog zaganjao i mame mu se najebao dobro, kad je stao na semafor malo je falilo da ubijem Boga u njemu da bi mi papak kad je kreno sa semafora pruzi srednji prst i kaze seri ti koliko hoces ni murija mi nemoze nista i onako nemam vozacku
 
Član
IGY je napisao(la):
ovi skuteristi nisu normalni
par puta sam ih izbjegao u sekundi ali sam jednog zaganjao i mame mu se najebao dobro, kad je stao na semafor malo je falilo da ubijem Boga u njemu da bi mi papak kad je kreno sa semafora pruzi srednji prst i kaze seri ti koliko hoces ni murija mi nemoze nista i onako nemam vozacku

:lol::lol: da nisam to mozda ja bio.. salim se naravno.. nikad nebi tako nesto uradio..znam i budalesati ali sve u odredjenim granicama..nevidim razlog sto nas mrzite et i sam vozam i auto i skuter ima budala nekazem ali netreba zato svakom ispod oka gledat i sve gledat kad ce sto prije upasti razbit se zabit se u neko auto i tako dalje..
 
Član
Ma meni nije samo jasno zasto su dozvolili da se to vozi sa 16 godina.
Balavci zeljni dokazivanja na svojim "bijesnim" masinama od 50ccm ginu zbog svoje gluposti. Opasnije je sve na 2 tocka nego auta.
 
balavci i seljacine i divlljaci cast pojedincima treba da nauce da se skuter u saobracaju mora ponasati kao auto i kretati se trakom ne izmedju auta da prolijecu da ti se stvori odjednom pored tebe kad oces da se prestrojis i tako te stvari...
 

JD.

Član
elmir je napisao(la):
nevidim razlog sto nas mrzite

sto bi vas neko mrzio, samo mi je zao kad neko dijete tako pogine jer se glupiralo na motoru da bi bilo cool u raji, da svi kazu jooj kako si lud ocami

a meni nece nista bit u sudaru sa motorom ne daj boze, tako da se nemam sta time opterecivati, pazim na njih koliko sam duzan, a ako mi on podleti pod tockove zbog divljanja, boze moj...
 
Član
I ja sam sad za sad skuteras i nije mi jasno kako mozete reci da svi na skuteru divljaju i *eru, pogotovo "balavci". Kao primjer navodim sebe, ne divljam ni malo kada se vozam nego se vozam za svoju dusu, pa cak me bude i ponekad  sramota kad me ovi "extra" vozaci skutera nazovu *ickom sto ne divljam kao oni, ne *ebem muriju itd, i bude mi onda najsmijesnije kad njih uhvati murija i dobiju kaznu, a ja lagano pored njih. I imao sam samo jednu nesrecu i to kada mi je vozac auta izletio ne gledajuci ima li ikoga na raskrsnici i ja se nageo na stranu da ne bih udario u njeg. Po mom misljenu trebalo bi se reci cast izuzetcima, ne samo radi mene nego i radi drugih, da se ne bi osjecali kao otpad. A ode ovo cini mi se i previse u off..........:icon_exclaim:
Ne daj boze nikome da se ovako nesto desi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top