Testosteron depo

Testosteron depo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drugu treba testosteron depo hitno posto uzima 2 kuru, nestalo mu ampula a nemoze vise kupiti u apoteci gdje uzimo bez recepta pa ako ko ima da proda ili zna gdje se ima uzeti u sarajevu....moze ovdje ili na pm da javi
 
Član
RE: Testosteron

xzone je napisao(la):
drugu treba testosteron depo hitno posto uzima 2 kuru, nestalo mu ampula a nemoze vise kupiti u apoteci gdje uzimo bez recepta pa ako ko ima da proda ili zna gdje se ima uzeti u sarajevu....moze ovdje ili na pm da javi

Evo ti broj lika iz Sarajeva, radi sa anabolicima,valjda ima i to
061 443 848
 
Član
ok hvala na info al ovaj testosteron se ima uzeti u apoteci samo sto je problem sad posle nove bez recepta imo je i viska ali mu je neko u svlacionici sjeo ili stao nezz na ampule i polomio 5 komada jos mu toliko fali
 
RE: Testosteron

Jose90 je napisao(la):
xzone je napisao(la):
drugu treba testosteron depo hitno posto uzima 2 kuru, nestalo mu ampula a nemoze vise kupiti u apoteci gdje uzimo bez recepta pa ako ko ima da proda ili zna gdje se ima uzeti u sarajevu....moze ovdje ili na pm da javi

Evo ti broj lika iz Sarajeva, radi sa anabolicima,valjda ima i to
061 443 848

momak je Amer zove to mi je drug nazovi ga reci Riad (Riki) me preporucio znaci provjereno je 100%, ja sam ga prodo prije 2 dana, znaci 10 ampula ti je kod njeg 40km .. dzabaa
 
Član
10 ampula u apoteci kosta 25km tako da i nije djaba ipak hvala na broju reci cu drugu pa cemo vidjeti dal ce ga zvati

tema moze lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top