Testirali smo: Opel Astra 1.6 Turbo Sport

Testirali smo: Opel Astra 1.6 Turbo Sport

Član
adi187 je napisao(la):
Kakve veze imaju cijene starih modela sa ovim to odma poredis golfa 2 sa kadettom a normalno je da nigdje nije precijenjen golf 2 ko kod nas, astru G kupis za cijenu golfa trice skoro pa i dvice kakve su nenormalne cijene astra bolja za svjetlosnu godinu od golfa :D a samo takvi ko ti ce rec da je opet bolji golf zato sto vjecito i vozis golfa :D

Nisam nikad gotivio samo jednu marku kad je nes dobro bilo to citroen.ford ,opel ne pljujem ko ovdje pojedinci ako nije VW jebo to ne valja nis :icon_rolleyes:

;)

A tako to prica onaj ko nije nikad sjeo ni u sta drugo osim Golfa
 
Nisam ja ni rekao da je VW najbolji...daleko od toga!Ali je od Opela za klasu bolji!A ti poredis Golfa 3 i Astru G...da se ti nisi malo zbunio?!?Uporedi Astru G sa Golfom 4...po godinama valjda gledamo!;)
Golf je ispred njega jednu svjetlosnu godinu!:cool:
U ostalom cijene sve kazu...pogledaj ne samo u BiH,vec i u Njemackoj,Sloveniji,Austriji...:lol:
 
Član
Ti si komentarisao za cijenu starih opela i VW zato sam ti i naveo proimjer da za cijenu golfa 3 dobijes astru nisam ni reko da su u istoj klasi al ajd :icon_exclaim:

I kod nas ti bas cijena golfova nije mjerilo nicega jer je jednostavno precijenjeno auto bas zbog takvih ko ti vatreni obozavatelji VW :lol: pa kad vas vec ima takvih placajte i dalje golfa 2 dizela 5000-6000 KM a za te pare kupis 10 godina novije i 10 puta opremljenije auto neke druge prosjecne marke :icon_smile:
 
Ja uopste nisam ljubitelj marke VW!
Nikad mi se i nisu nesto svidjali...Opel cak ima i ljepsu liniju (po meni).Ali samo gledam realno...VW je ispred Opela...daleko,daleko!:cool:
Kako po kvaliteti,izdrzljivosti,drzanju cijene!Je*es auto kad mu za godinu dana sa 12-13 000 KM cijena padne na 7 500-9 000 KM! (Astra G)
Ja da mogu,kupio bi sebi BMW,Mercedes...:cool:
 
Top