Testirajte novog pola

Testirajte novog pola

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozio ja vec 23 ovog mjeseca, jedna osoba mi je ustupila svoju pozivnicu tako da sam vec okusio tu slast.
1.4 bez. sam probao s comfor opremom... a ne znam sta bi rekao, kad predjes iz polovnog u novo
razlika je ogromna nista ne lupka, sve novo, lijepo mirise... uzivancija za voziti... ovaj bas model bi mozda trebao igrati i najzapazeniju ulogu na nasem trzistu, solidan motor dobra oprema... onaj 1.2 mi nekako djeluje vec preslano, narucito u verziji od 60ks.
 
Legend
vozio sam ga i ja kad je bila promocija u tz,1.2 motor jedini bio slobodan,mislim sasvim solidno auto za svoju klasu,fino je isao s obzirom da je motor jos ne razradjen,a sto se dizajna tice naprijed mi je super odradjen,ali nazad je malo ruzniiji ali novo je novo...
 
Član
LSD je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
LSD je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
LSD je napisao(la):
ja dobio potvrdu zvali me iz nipexa sljedeca sedmica utorak :cool::cool:

Eno sad,vec te zvali :icon_confused:
jesi pakosna !!!!!:icon_twisted:
zavist na nivou :D
:lol::lol::lol::lol: Ma nekako bas brzo su te pozvali,nisam znala da to tako brzo ide :)

:lol::lol::lol::lol: ma mlada si naucices :p:p ;)
:smajli21:
 
Član
ella-90 je napisao(la):
HMMMM... i aj bi se prijavila al nema u mojoj blizini nijedan "OVLASTENI PARTNER"...Cccc..

joooj brate ..ti kao da nezivis u sani j*ote..

imas kvim company ,a u bihacu ima isto...

samo sto nema ovdje na linku
 
Član
prijavio se u Brcko gas, pa da vidimo, hoce li se javiti :) AKo se ne jave, idem ja kod njih i bez pozivnice :D:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top