Test:Volkswagen Arteon R-Line 2.0 Bi-TDI DSG 4 Motion: Umjetnik elegancije i prostora

Test:Volkswagen Arteon R-Line 2.0 Bi-TDI DSG 4 Motion: Umjetnik elegancije i prostora

Član
Pa i nije najvisa mana 206 je limarija koja je kao od papira neko otvori vrata na parkingu i udari te malo udubi ti auto, znaci to se ne moze porediti sa nikakvom ne udobnosti prije bi volio da je udobnost u rangu zapreznih kola nego kad vidim udubljenje na autu. :D
Ali ta 2 auta su dobila istu ocjenu na euro ncapu tako da...
 
Član
De budite malo realni, ako iko mrzi VW, taj sam. Imam 206, draži mi je od Gnjolfa, udobniji jest, ali Gnjolf je bolji auto, iako ja moju 206 nikad ne bih prodao i Gnjolfa uzeo. Glupo je uopšte porediti ta 2 auta.
Što se tiče ovog Arteona ili kako se već zove, ne kontam cijenu. Za spoljašnji izgled skidam kapu, ali unutra nikakve inovacije, sve već viđeno. Realno, preskupo, a sa dodatnom opremom izađe skuplje od mnogo automobila klase iznad njega.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
De budite malo realni, ako iko mrzi VW, taj sam. Imam 206, draži mi je od Gnjolfa, udobniji jest, ali Gnjolf je bolji auto, iako ja moju 206 nikad ne bih prodao i Gnjolfa uzeo. Glupo je uopšte porediti ta 2 auta.
Što se tiče ovog Arteona ili kako se već zove, ne kontam cijenu. Za spoljašnji izgled skidam kapu, ali unutra nikakve inovacije, sve već viđeno. Realno, preskupo, a sa dodatnom opremom izađe skuplje od mnogo automobila klase iznad njega.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Slazem se 100%,ali kako ovdje neki pricaju, ispade da bi ga bacili i kad bi ga dzaba dobili.
 
Član
Iz ličnog iskustva, 206 GTI protiv G4 1.8t,
Mogu ti samo reći da je četvorka samo gledala za Francuzom. Plus da ti ne pričam koliko klasa iznad je udobnost u Peugeotu naspram VW koncerna, ali šta tebi to znači
Kada vec porediš, nemoj miješati babe i žabe druže. Koliko se ja razumijem u klase vozila taj tvoj Žan Žak je u rangu sa VW Polom a ne sa Golfom, uzmi 307 pa ga uporedi sa Golfom 1.8T.
 
Top