Test: Nova Ford Fiesta 1,2i Trend X

Test: Nova Ford Fiesta 1,2i Trend X

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
To je bio ovaj model znaci.

29_11_14---Ford-Fiesta_web.jpg
 
Član
to je ta...samo ova je bila ljepsa...metalik plava boja...lajsne i branici su bili u boji auta...i fine origigi felgice imala...15ke ja mislim...solidan autek bio...
 
Član
si si... samo 4 vrata kod mene i metalik plava... i ovi branici su bili svi u boji auta... hmmm ne znam koji je tacno bio paket opreme....
 
Legend
Mozes li se sjetiti koliko si je platio i za koliko prodao. Koliko je zapravo ona to bila kod tebe cim govoris da si je odrzavao u GAZ-u.
 
Član
ma nije bas da sam je odrzavo u gazu... jednom je uradjen servis... i dva tri kvara su gore uradjena... za godinu dana koliko sam je ja imo.... 2003 je kupljena... hmmmm za oko 8 ili 9000 slagacu ti... a prodana je za 6800 - 7300 u tom rasponu 2004 ili 2005.... jebiga ne sjecam se... a u gaz autu su me oderali ta prva tri puta i nikad vise nisam otiso gore... a i usluga je bila.... sidjes dole u servis ono hrpa golfova i peugeota udarenih... spremni na sredjivanje a poslije i prodaju
 
Legend
bulex je napisao(la):
ma nije bas da sam je odrzavo u gazu... jednom je uradjen servis... i dva tri kvara su gore uradjena... za godinu dana koliko sam je ja imo.... 2003 je kupljena... hmmmm za oko 8 ili 9000 slagacu ti... a prodana je za 6800 - 7300 u tom rasponu 2004 ili 2005.... jebiga ne sjecam se... a u gaz autu su me oderali ta prva tri puta i nikad vise nisam otiso gore... a i usluga je bila.... sidjes dole u servis ono hrpa golfova i peugeota udarenih... spremni na sredjivanje a poslije i prodaju

:lol::lol::lol: kao i dan danas zar ne ;)
 
Član
ma ja sam jedva izuvko ove pare.... s obizrom da joj se motor sjebo... al pravo... ujutro kad upalis ispusis cigaru dok pocne tecno da radi... i tad sam reko nikad vise forda... osim ako se jedno jutro ne probudim ono mi s neba pao focus rs eh onda ne bi reko kafa :D
 
Hrpa gluposti!!!al nikad mi nije jasno zasto je raju stid i sramota kad se golf pokvari???
Valjda auto koje se ne kvari!!!:cool:
Sva se auta kvare,valjda je to svima jasno ko dan!!!
 
Član
meni je extra ovo auto,cak mi je bolja od vecina konkurenata,koje sam uzivo vidio,mozda cak i od svih:D
 
Legend
bulex je napisao(la):
ma ja sam jedva izuvko ove pare.... s obizrom da joj se motor sjebo... al pravo... ujutro kad upalis ispusis cigaru dok pocne tecno da radi... i tad sam reko nikad vise forda... osim ako se jedno jutro ne probudim ono mi s neba pao focus rs eh onda ne bi reko kafa :D

Da, svi mi imamo neko auto za koje kazemo nikad ga nebih.
Istina ni ja nebi tog Forda nikad kupio, tog sto si ti imo, ali ovi novi, sminka su,.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top