TEST-KOLIKO STE AGRESIVNI U VOZNJI? (LISTA NAJZESCIH na str 4.)

TEST-KOLIKO STE AGRESIVNI U VOZNJI? (LISTA NAJZESCIH na str 4.)

Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
52
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.

hahahaha... a označio sve što bi svak' normalan označio...hmmm, barem tako mislim?!
 
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
81
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu».

Nisam ja kriv, to je majka priroda :lol:
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
48
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.
 
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
46
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.​
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
61
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo..:lol:
 
Član
ja sam osvojio 104 boda

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
105
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu».
 
Član
Lazu sve ocam:D:D

NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
113
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač.
 
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
63
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Ma jbg volim brzo voziti ali postujem druge vozace i ustupam prvenstva ali me nerviraju smotani vozaci, ako vidis da si smotan jbt ima i autobus sta ce ti auto dzaba bacas pare na gorivo i registraciju i ides drugim vozacima na zivce! Npr najvise me nervira kad na putu sa dvije trake u jednom smijeru se ubaci u onu za preticanje (lijevu) i vozi 40km/h! :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
81
BODOVA

RATNA ZONA PONAŠANJA

Ratničkog ste raspoloženja. Vi mislite da je cesta bojno polje. Nije važno tko preživi, jer vi ćete ionako jednom stradati u prometu. Savjetujem Vam da se prevozite javnim prijevoznim sredstvima: vlakom, autobusom ili tramvajem i to po mogućnosti na zadnjim sjedalima, jer vi ste opasni i kao suvozač. Ne promijenite li brzo svoje ponašanje i shvatite da se upravo vi pogrešno ponašate u prometu mogli biste završiti na groblju s natpisom na spomeniku «Ovdje počiva vozač koji je mislio da je uvijek u pravu».

Ma nema ovo veze s vezom, sta bi tek bilo da ne postujem ogranicenja, prvenstva prolaza, i ostalo...
 
Član
E vako,na testu sam ostvario 12 bodova,ma milina od čoeka ,prihvatljivo agresivan itd.

Medjutim,dok sam ga radio,poplavio sam kuhinju jer sam htjeo sudje oprat,tako da %$#&%" ovaj test i )#(&)(&" ko ga napisa i =)/#$=(&$ se na agresiju )($&)(=$/ 09$(=) =)($()=$!!!!!!!!!:icon_mad:
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
61
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.
 
Top