Test – Ford Fiesta 1.2i Ghia

Test – Ford Fiesta 1.2i Ghia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto su se ufurali pa digli cijene, misle da su VW..... :lol:

Za taj shity motor je fakat previse 27 TISUCA, a btw nikakva spešl oprema....
 
Legend
lov2xlr8 je napisao(la):
dizelke ne vozim,jedino sto sam vozio a da je dizel je imt 539 deluxe verzija

Ja sam bas posao da citiram onaj gore post. On nikad dizela ne vozi, cak usudio bih se reci da se ni nevozis u dizelu... Ispod 2.0 nista ;)

Sjecam se Cherokija :cool: extra car..

Fiesta je definitivno poskupa, ali kao i svaki novi model koji se pojavi na trzistu mora imati nesto vecu cijenu.

Motor 1.2 82 KS sve je osim bezveze. To je gradski motoric koji za tu namjenu i vise je nego dobar.
 
Član
daki je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
dizelke ne vozim,jedino sto sam vozio a da je dizel je imt 539 deluxe verzija

Ja sam bas posao da citiram onaj gore post. On nikad dizela ne vozi, cak usudio bih se reci da se ni nevozis u dizelu... Ispod 2.0 nista ;)

Sjecam se Cherokija :cool: extra car..

Fiesta je definitivno poskupa, ali kao i svaki novi model koji se pojavi na trzistu mora imati nesto vecu cijenu.

Motor 1.2 82 KS sve je osim bezveze. To je gradski motoric koji za tu namjenu i vise je nego dobar.

vozio sam fiat bravo,i fino ide taj motor (i u fiata je mislim 82KS)
za grada se ubio,a ima snage i za potegnut,pogotovo u manjem autu
ja se ne bi zalio:icon_smile:
 
Član
daki je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
dizelke ne vozim,jedino sto sam vozio a da je dizel je imt 539 deluxe verzija

Ja sam bas posao da citiram onaj gore post. On nikad dizela ne vozi, cak usudio bih se reci da se ni nevozis u dizelu... Ispod 2.0 nista ;)

Sjecam se Cherokija :cool: extra car..

Fiesta je definitivno poskupa, ali kao i svaki novi model koji se pojavi na trzistu mora imati nesto vecu cijenu.

Motor 1.2 82 KS sve je osim bezveze. To je gradski motoric koji za tu namjenu i vise je nego dobar.

i ja se sjecam.... :lol:
 
Legend
I naravno kada izadje iz prodaje stari model Fieste logicno je i da ovoj cijena bude prihvatljivija :cool:
 
Član
cuj u fieste 82 konja,jel to troklipan,u pola 1,2 mensecini 62 konja,al naprezu se svi od reda
na tri pipe piju gorivo al hoce i popit
 
Član
haman ce me istuch,
daki jel u fiesti 4 svijece idu il cetvrtu za motorke ili kosilice ostavis ko na polu 1.2
 
Član
to oni od 3 cilindra 1.2htp ko u skode i pola rade ko fen ili mjesalica za beton a ovaj od 4c rezi,ko kod moje fabie 1.4mpi:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top