Test Drive Unlimited Mega Pack

Test Drive Unlimited Mega Pack

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Naletih slucajno na netu na ovaj dodatak , dodatak donosi nova auta i patch-uje igru . Pa et ako nekome trebaju linkovi za download nek se javi na pm.
PS. Mrsko mi citat pravila foruma pa ne znam smijem li postavit linkove ovdje...

Evo liste novih auta.

* Alfa Brera
* Audi RS4 quattro Saloon
* Audi S6
* Chrysler Crossfire® SRT-6 coupe
* Chrysler Crossfire® SRT-6 Roadster
* Dino 246 GT
* Dodge Challenger RT
* Dodge Charger Super Bee
* Dodge Viper SRT-10 coupe
* Edonis
* Ferrari 250 GTO
* Ferrari 308 GTS Quattrovalvole
* Ferrari 512 TR
* Ferrari 612 Scaglietti
* Ferrari Challenge Stradale
* Ferrari F40
* GM (Cadillac®) Cien™ Concept
* GM (Cadillac®) CTS-V™
* GM (Chevrolet®) Corvette® C1 1957
* GM (Chevrolet®) Corvette® C6™ Convertible
* GM (Chevrolet®) Corvette® Stingray™ Convertible 1971
* GM (Saturn™) Curve™ Concept
* Holden Efigy Concept
* Kawasaki Ninja ZX-12R
* Koenigsegg CCR
* Lamborghini Countach 25th anniversary
* Lamborghini Gallardo Coupe
* Lamborghini Murciélago Roadster
* Lexus GS 450h
* Lexus IS 350
* Lexus LS 460 L
* Lexus LS 600h L
* Lexus SC 430
* McLaren F1 GT
* McLaren F1 LM
* Mercedes CL CLK GTR
* Nissan Skyline GTR R34
* Noble M400
* Pagani Zonda C12S Roadster
* RUF RGT
* RUF RK Spyder
* RUF Rt 12
* RUF Rturbo
* Spyker C8 Spyder
* Spyker C8 Spyder T
* TVR T440R
 
Član
jbg, ja neki dan uninstalira ovu igru s racunara...jer je bilo nekih gresaka i nisam je igro dugo...a evo sad patch izaso...
 
ma instaliraj je nije tesko.... nego jel se moze online igrati zna li ko..... JA sam bio dosao pred kraj sami i nisam mogao da predjem jednu trku nikako neznam uopste da li je moguce koliko je tesko igrao sam jedno 50 sati ti stazu i nisam je presao i pukne mi film o obrisem igricu....hehe daj linkove ovdje na forum stavi pa da svi vidimo
 
Član
Evo linkova:

http://rapidshare.com/files/106893787/tdump.part1.rar
http://rapidshare.com/files/106899371/tdump.part2.rar


Password: 4gulli
 
Član
Umalo da zaboravim evo i crack: http://rapidshare.com/files/108249182/htd-tdu6.rar

Prvo se igra crackuje s ovim crackom , nakon sto se zavrsi instalacija dodatka pitat ce vas da ukucate activation key to samo zaobidjete (Cancel).
 
Član
šta im je takav problem dodat još barem passata????!!!! A nebi bio bed i novi scirocco i passat cc :):)
 
hehe ti samo na ww heeh ja bi onda par hondi uopste ih nema jel to fer bre a ima i te kakvih modela a to je bas sporski model a nema ga............ma nek mi neko objasni kako da skinem ove peceve posle onog odbrojavanja i gdje se kuca pasword onaj .......danke
 
Član
jedan mjesec nemoj na internet i plati nekome da te nauči par stvari, ovo je stvarno... bez uvrede, al to bi se trebalo znat

btw mislim da ove na havajima boli ona stvar za honde i vw-e
 
hehe jbg ili nesto ne valja ili ja ne valjam... ako zelis da pomognes pomozi i objasni...... znam ja mnogo drugih stvari ne mogu sve da znam uci se uvjek i ti sigurno neznas dosta stvari koje su recimo za mene smjesne ali dobro aj pomazi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top