TEST DAY MOSTAR

TEST DAY MOSTAR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
znam da tema vec stoji, ali posto je ovo tek zvanicna informacija, a red je da bude na pocetku teme, molim admine da donju zakljucaju...
hvala!

dakle

TEST DAY

MOSTAR 30.03. 2008

LOKACIJA – PISTA POMOCNOG AERODROMA U MOSTARU

ORGANIZACIJA: AMK NITRO u saradnji sa SRCS

Test day je manifestacija zamisljena da posluzi kao provjera takmicarima pred sezonu koliki su napredak ostvarili preko zime, ali i kao prilika da se privuku novi potencijalni takmicari.
Takodjer je idealna prilika za svakoga koga interesuje vrijeme njegovog auta na 402m da ga izmjeri sa profesionalnom mjernom opremom.

Test day predstavlja sastavni dio projekta 'Ostavi adrenalin za pistu !' – edukacionog programa SRCS koji za cilj ima popularizaciju street race sporta u BiH, sa naglaskom na legalne street race manifestacije umjesto ilegalnih utrkivanja na gradskim ulicama.

Prijave za TEST DAY vrsit ce se na dan manifestacije od 7.00 h do 9.30 h na ulazu u mostarsku pistu, a kotizacija iznosi 20 KM.

Program pocinje u 10.00 h tako sto ce se odrzati kratki sastanak sa vozacima, i odmah nakon toga se otvara pista. Takmicari mogu izmedju sebe odluciti ko ce s kim voziti, a sva vremena bit ce mjerena, te nakon svakog kruga isprintana i postavljena na oglasnu tablu.
Nakon sto sva vozila prodju stazom i safety car ode po njih i vrati ih u park vozaca, krug je zavrsen te ce uslijediti pauza u trajanju od 10 min, a nakon toga nanovo se otvara pista i tako sve do 17.00 h.
Broj voznji koje jedan takmicar moze odvoziti ogranicen je samo terminom u 17.00 h kada se zavrsava TEST DAY.
Stazi mogu pristupiti samo takmicari koji su se uredno prijavili i platili kotizaciju.

Na kraju dana bit ce podijeljene diplome svim ucesnicima na kojima ce pisati najbolji osvareni rezultat u toku dana.
Osim toga, takmicari ce dobiti i tabelu sa svim svojim rezultatima koje su ostvarili na pisti, sto ce ukljucivati sve podatke, dakle ET,RT I TT, koji ce im sasvim sigurno biti od velike pomoci prilikom pripreme za nadolazecu sezonu.


DOBRO DOSLI !
 
prije nego sto pocnu pitanja, jos samo info da je ulaz na pistu BESPLATAN svima koji ce doci 'onako'...
bice i hrane i pica , i tako, sigurno jedan lijep dan u opustenoj atmosferi i druzenju...
pozz
 
Član
jel to samo koji cu clan clubaa?? ili npr mogu ija doc iz sanskog mosta sa mojih parr kolegi sa autima?? koji neznam ni gdje je ta vasa pistaa..pa bi dosli da upoznamo vise raje.....:)
 
Član
Valjalo bi se dog da ovi iz Mostara ( i ja ) kao dobri domacini da organiziramo dovodjenje ljudi sa foruma na pistu...eto konkretno u tvom slucaju, recimo da se nadjemo na nekom mjestu koje je svakome lako naci, pa da odande u koloni da vas dovedemo do piste...gostoprimstvo bitno heh :)
 
pa test day je sve naravno...

pistu nije tesko naci..

na amknitro stranici ili forumu ima stara tema sa skicom kako doci do piste..
www.amknitro.com

ukratko, cesta M17 prema moru, na izlazu sa zaobilaznice oko mostara (cca 500 m) ima veliki centar OBI. tu lijevo prema buni, o onda samo tom cestom pravo.. nakon nekih 1-1,5 km ulazite u jedno naselje, i tu ima ostro skretanje (odvajanje sa puta na kojem se nalazite) i taj put ce vas dovesti pravo na pistu..

u svakom slucaju, koga god pitate od OBI-ja nadalje, znat ce vam objasnit..

pozz
 
pa test day je sve naravno...

pistu nije tesko naci..

na amknitro stranici ili forumu ima stara tema sa skicom kako doci do piste..
www.amknitro.com

ukratko, cesta M17 prema moru, na izlazu sa zaobilaznice oko mostara (cca 500 m) ima veliki centar OBI. tu lijevo prema buni, o onda samo tom cestom pravo.. nakon nekih 1-1,5 km ulazite u jedno naselje, i tu ima ostro skretanje (odvajanje sa puta na kojem se nalazite) i taj put ce vas dovesti pravo na pistu..

u svakom slucaju, koga god pitate od OBI-ja nadalje, znat ce vam objasnit..

pozz
 
Član
lako je nacii pistu ja mislim to bi bio najmanji problemm..samo pitam imall tu bujruma kod vas ?? nadam se da ima :).... da doduu krajisnici malo u posjetu..ima nas na foruma desetak...pa bi se mi izmedu dogovrili pa da navratim kod vas...
 
Audi RS je napisao(la):
lako je nacii pistu ja mislim to bi bio najmanji problemm..samo pitam imall tu bujruma kod vas ?? nadam se da ima :).... da doduu krajisnici malo u posjetu..ima nas na foruma desetak...pa bi se mi izmedu dogovrili pa da navratim kod vas...

Test day je za sviju ko zeli da dodje, ne samo clanove ta dva kluba pa sto se kaze-ko voli nek izvoli :)
 
veceras je dogovoren i dolazak caraudio tima u mostar, dakle, bit ce i db drag test day, sa istim uslovima, dakle 20 KM i diploma na kraju...

vise o svemu na forumu www.caraudio.ba ... veceras bi muh@ trebao postaviti opsirniju obavijest..
 
Početnik
e nemam vremena da pisem nesto vise, uglavnom bit cemo dole bit ce termlab sa 2 senzora, znaci pored toga sto izmjerite kolio imate dB, za kotizaciju dobit cete i ( nazalost kopoiju ) zvanicnog Cd za takmicenje, imt cete razuman vremenski period da vrsite testiranja systema, a kad nadjete gdje vam je najveci rez, onda mozemo organizovati i zvanicno mjerenje od kojeg cete dobiti diplomu o postignutom rezu . Takodje u cijenu je ukljuceno i malo savjetovanje tipa koju frekvu da pustate, kako da postavite opremu i jos par osnovnih stvari ...

Monitor ce biti 19" LCD na kojem ce se dovoljno moci vidjeti iz samog automobila, i kako kazem moci ce se probavati na 2 sensora istovremeno , a ako bude rezultata ublizu mozemo organizovati i potezanje u lane-u.

Znaci mi Vam nudimo za one koje se misle takmiciti u sezoni jedno malo druzenje na kojem mozete puno saznati a narocito pocetnici da se nebi desavale stvari kao prosle godine.

Takodje ako ponesete USB memorijski stik ili CD mozemo Vam snimiti zvanicni dB drag pravilnik za domacem jeziku
a isti mozete naci i na linku http://dbdrag.caraudio.ba ....

Nadam se da se vidimo dole...
 
Član
TO TO "Na kraju dana bit ce podijeljene diplome svim ucesnicima na kojima ce pisati najbolji osvareni rezultat u toku dana.
Osim toga, takmicari ce dobiti i tabelu sa svim svojim rezultatima koje su ostvarili na pisti, sto ce ukljucivati sve podatke, dakle ET,RT I TT, koji ce im sasvim sigurno biti od velike pomoci prilikom pripreme za nadolazecu sezonu."
Mjera oca mi !!
naravno da dolazim
oce bit prijave ovde preko neta ili ce se moci i dole drito uplatit!!??!?!?!
pozz svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top