Test agresivnosti u vozni

Test agresivnosti u vozni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
al galone,vidio sam te prekjucer,prlazili smo jedan pored drugog autima pored policijske stanice kod kampusa oko 7 sati:)tek sam kasnije po felgama skontao da si ti
 
Član
gogg je napisao(la):
al galone,vidio sam te prekjucer,prlazili smo jedan pored drugog autima pored policijske stanice kod kampusa oko 7 sati:)tek sam kasnije po felgama skontao da si ti

hmm pokusavam da se sjetim ali ne ide.
koje boje ti je auto?
bio sam sa kolegom pa smo nesto pricali tako da nisam nesto previse obracao paznju na okolinu :)
valjda nisam divljao? :)
 
Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
35
BODOVA

ZONA AGRESIVNOG PONAŠANJA

U prometu ste ponekad janje, a ponekad tigar. Nemojte vašu frustraciju rješavati napadanjem nedužnih sudionika u prometu. Budite hrabri i kada niste zaštićeni vašim limenim miljenikom i riješite probleme tamo gdje nastaju, sa suradnicima na poslu ili s obitelji.
:Dmrgreen:Dmrgreen
 

MyX

Član
NA TESTU AGRESIVNOSTI OSTVARILI STE
67
BODOVA

ZONA IZRAZITO NEPRIJATELJSKOG PONAŠANJA

Izrazito ste neprijateljski raspoloženi prema ostalim sudionicima u prometu. Morate promijeniti svoje ponašanje i početi cijeniti i ostale sudionike u prometu. Malo više osmijeha na vašem licu ne bi škodilo. Trebate samo shvatiti da svi ljudi griješe, a vama nitko ne daje pravo da u prometu budete sudac, jer ne zaboravite da batina ima dva kraja pa od suca možete postati žrtva.

savjestan vozac...:D
 
Član

Kome ti ovdje bacas suplju, neki dan si izmjerio ( i meni i JOJo-u si reko ) 8 sad ono da ispadnes ko najbolji neka je meni 5, mogu i ja stavljati sve negativne pa da imam mal odgovor, ali stavi tacno bice ti najmanje 20 jer znam kako vozis i nemozes ovdje supljirat. jesi mi brat ali kakis.
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
gogg je napisao(la):
al galone,vidio sam te prekjucer,prlazili smo jedan pored drugog autima pored policijske stanice kod kampusa oko 7 sati:)tek sam kasnije po felgama skontao da si ti

hmm pokusavam da se sjetim ali ne ide.
koje boje ti je auto?
bio sam sa kolegom pa smo nesto pricali tako da nisam nesto previse obracao paznju na okolinu :)
valjda nisam divljao? :)

metalic srebrena fabija.malo smo se na sekund pogledali,i onda si gascinu stisnuo:Dbio si sa kolegom
 
Član
gogg je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
gogg je napisao(la):
al galone,vidio sam te prekjucer,prlazili smo jedan pored drugog autima pored policijske stanice kod kampusa oko 7 sati:)tek sam kasnije po felgama skontao da si ti

hmm pokusavam da se sjetim ali ne ide.
koje boje ti je auto?
bio sam sa kolegom pa smo nesto pricali tako da nisam nesto previse obracao paznju na okolinu :)
valjda nisam divljao? :)

metalic srebrena fabija.malo smo se na sekund pogledali,i onda si gascinu stisnuo:Dbio si sa kolegom
e jbg ja se ponadao da sam bar jednom ispao fin,a ja po gascini odmah :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top