Teško palenje

Teško palenje

Član
Ma nevjerujem da je tu kompresija problem, cuo sam za tri slucaja jednom civjeku je bio provlem alnaser, jer nije vrstio dovoljno brzo da je upalio, jednom je bila pumpa visokog pritiska, a treci slucaj su dizne jebavale, a moze biti da izgubi naftu tj nepovratni ventil neodradi pa vergla duze ndok navuce!
Kako ti pali kada je parkiran 2-3 sata?
 
Dejan 16v je napisao(la):
Ma nevjerujem da je tu kompresija problem, cuo sam za tri slucaja jednom civjeku je bio provlem alnaser, jer nije vrstio dovoljno brzo da je upalio, jednom je bila pumpa visokog pritiska, a treci slucaj su dizne jebavale, a moze biti da izgubi naftu tj nepovratni ventil neodradi pa vergla duze ndok navuce!
Kako ti pali kada je parkiran 2-3 sata?

drug jesili pogledao predhodni post i test kompresije.
"Kako ti pali kada je parkiran 2-3 sata?"pali ko mina.
 
Član
A jesi probao da navuces naftu prije paljenja pa da vidis kako ce upaliti jer moguce je da ti se gorivo vrati i tada mu treba vremena verglajuci da je navuce.
 
Član
E onda stvarno ne znam, nije toliko losa kompresija da tesko pali... Kakav je dim nazad? Jer kad su lose karike tada pusi plavkast dim nazad pogotovo kad se stisne gas, ako nema dima onda ostaju samo ventili. Moze biti i bosh pumpa.
 
Član
znas kako kazu druze sto ga vise cuvas vise te zeza nadam se da ce biti samo to da je se čadje nakupilo na ventile druga stvar koliko si siguran u ovlasteni mozda nisu mjenjali ulje ili tako nesto ima svačega i svakakvih lopova.;)
 
Pa nije dobro ni stalno milovait auto..Mora nekada ici i u obrtaje da odgore naslage..Penzionerska voznja ubija auto isto koliko i stalno gasanje..
 
Top