Teško ozlijeđen 24-godišnji vozač

Teško ozlijeđen 24-godišnji vozač

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi vidite i kako su ova stabla blizu ceste, katastrofalno, mozda je samo malo skinuo pogled sa puta, pa kome se to nije desilo....
Mada sa ovakvim autom cisto sumnjam da je polako vozio...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ma ja... kupe djeci roditelji fina kola nek djeca imaju, kad ima njihovo drustvo mogu i oni... mogu se kola kupiti, ali pamet i zivot nikad.... stvarno zalosno:icon_mad:

;)
 
Član
ma sto se ono kaze j*o auto,bit ce auta, nek je zdravo glava...
al ipak plako bi kraj ovog nissana, jer sam ga vidio zadnji put ima 3 dana ujtru u 7 sati, na semaforu....i gledam bas auto bez packe tip top bilo....a zvuk drama...i krenu momak na zeleno josh mokro ,odmah uhvatio gonit nekog golfa....i nesto kontam"a neces ti dugo tako"....i et nazalost ispade tako...:icon_sad:
 
Član
almyr je napisao(la):
ma sto se ono kaze j*o auto,bit ce auta, nek je zdravo glava...
al ipak plako bi kraj ovog nissana, jer sam ga vidio zadnji put ima 3 dana ujtru u 7 sati, na semaforu....i gledam bas auto bez packe tip top bilo....a zvuk drama...i krenu momak na zeleno josh mokro ,odmah uhvatio gonit nekog golfa....i nesto kontam"a neces ti dugo tako"....i et nazalost ispade tako...:icon_sad:

eto sad mu je patnja sto je ostao ziv a ovakvo auto otislo al imao je osiguranje 100posto
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Ljudi vidite i kako su ova stabla blizu ceste, katastrofalno, mozda je samo malo skinuo pogled sa puta, pa kome se to nije desilo....
Mada sa ovakvim autom cisto sumnjam da je polako vozio...

ono je centar grada,limit 40 km/h.bolje da je udario u stablo nego u pješaka
 
Član
skrsio ga je momacki, i mi jucer dobili udarac u vozaceva vrata od x5, on kriv ali posto je gazda neki tajkun, ispalo mi krivi majku im j*em i vaku drzavu :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Ja samo mogu reći za ovo, hvala bogu da nitko nije bio na trotoaru od pješaka ili vozio tuda u trenutku udara. Ovo je čsto divljaštvo i ludost. Mislim, u centru grada ovako se razbit, to može samo budala i nitko drugi.
Ne želim nikome zlo, bože sačuvaj, ali ovo je čisto igranje s vatrom... :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top