Teska saobracajna nesreca u Bihaću

Teska saobracajna nesreca u Bihaću

Član
U ulici Irfana Ljubijankica veceras se desila teska saobracajka.Naime u blizini energopetrola kod pekare je izletilo auto pred vozaca opel tigre.Opel tigra se kretala brzinom prema rijecima ocevidaca oko 150-160km/h.Vozac koji je bio u alkoholiziranom stanju je pokusao izbjeci vozilo koje je izletjelo na cestu.Udario je od trotoar gdje je pukla guma,okrenulo mu je vozilo te je pokosio djevojku(Teske tjelesne ozljede),udario u audija 80,zatim je pokosio 3 reklamna stuba,par vazni na benzinskoj i onda se zaustavio nakon 20m nakon sto je udario u kisosk i ogradu.
U autu su bila jos pored vozaca 2 maloljetnika.Svi su proSli bez ozljeda.
Nazalost djevojka je zadobila teze ozljede.
Vozac vozila je bio dosta pijan.Auto je uzeo od kolege bez koleginog znanja.Znaci fakticki ga je ukrao.Kretao se prevelikom brzinom,mislio je da je u cobri 11 pa da moze sve izbjeci izgleda.
Vozilo koje je izletjelo na cestu je bilo golf 2.Pobjeglo je s mjesta nesrece.

Najvise je spasio audi da ne dodje do vece katastrofe(udaraC u pumpe na benzinskoj).
Pricinjena je veca materijalna steta,ali nista nije to bitno da nije ozlijeđena djevojka.




[img=http://s3.postimage.org/UlRei.jpg]
 
dobro je sve proslo ako je toliko isao mamlaz,,,,

a djevojka, sta reci, da se sto prije oporavi, a majmunu dozivotno zabraniti upravljanje vozilom,,, (sve i da mi je buraz isto bih rekao)
 
Daj nadjite ga n FB ako ima pa postavite link, trebamo ga svi pljuvati pa nek se stidi ebem mu alkohol vise...
 
Član
Nema tu buraz....On je to ucinio.Ja ga licno dobro poznajem.I dobar sam sa njim.Dobar sam i sa ostalima u autu sto su bili.Ali to je po meni za robiju.Ja sam slucajno naisao dole.I prilazi mi kolega e jel istina da je ovo tvoja sestra.Ja neznam sta reci covjeku,izgubio sam se.Kad cujem drugacije je ime ali isto prezime reko dobro je sto nije ona,ali mi je zao skoro mi suze krenule.To sam ipak mogao biti ja,moj brat,sestra.....
Moze se desiti svakom.Svako popije valjda ponekad.Sjede za volan.Ali ipak prije nego sto sjedes treba razmisliti.Kasno je kad ubijes nedaj boze dijete od 11 godina,onda se ne opravdava zalomilo se,izletio mi hase...Gotovo je.Ugasio si zivot necijeg djeteta.Nebih mogao vise zivjeti s tim da sam samo ozlijedio teze nekog,kamoli ubio.Kako kasnije izici pred roditelje,pred svoju familiju,u grad.Kako nocu spavati a da ti se ne vrti po glavi ubio sam dijete.....
Ali danas zovem policiju da naprave zapisnik za kabal jedan sto su mi presjekli na trasi koju ja kopam,cekamo ih sat ipol vremena,na kraju dosli i iz auta dobar dan.Nemamo aparata.Uslikaj ti sam.Ok.Kasnije isto to policijsko auto pred kafanom stoji.Patrole su rijetko kad po cesti,msm slabo ih vidim.Da je policija stavila malo vise radra fiksnih po gradu,lezecih policajaca na tone.....da nisu u kaficu vec na cesti.Nebi se desavalo ovakvo sto.
 
Član
aldinbih je napisao(la):
Kasnije isto to policijsko auto pred kafanom stoji.

Trebao si i to slikati i objaviti gdje god mozes. Isto kao i onaj policajac sto su ga slikali pijanog. Pa kad tako, njih malo vise dobije otkaze, mozda se pokoji i opameti.
 
Član
Sta mi vrijedi kad bi slikao_Oni bi se opet nekako izvukli.Meni pisu kaznu za kacigu podignutu malo,iako je na glavi,prolazi pokraj covjek za kojeg znam da dila,i policajac ga pozdravlja.Naime on moze i bez kacige,i u papucama i u kratkim hlacama i majici kratkih rukava.Ja jakna za motor,hlace,patike,kaciga,cak sam i rukavice imao.Izisao sa parkinga samo krenuo na voznju.Oni naisli.Ajd ovamo.I kad je zapisao,reko nema problema,idemo na sud,ja sa opremom,diler bez iceg cak nisam vidio da ima tablicu,mene pises,diler prolazi.Ako nece rijesiti bihackji sud ima netko visi.I jos mi nikad nista nije doslo.Vise me taj policajac ni ne ustavlja.Cak kad prolazim okrece glavu.
Ustavi nas kamion(ispravno kao i uvijek sve)i onda kao da dodje gazda firme.Odes tamo,sta trebate,mi ovo,ono.Sta ste zvali.50MARAKA?A mi...Salji ako imas zasto.
Cak su mi jednom dosli policajci u civilu kuci da se nagodimo da oni ne salju na sud za prekrsaj s kamionom.Idemo decki na sud.I kad je sve receno na sudu,dobili su opomenu kao neku i ponistili slucaj.
 
Član
kakva ova nasa policija ovih prvih nekoliko dana u mjesecu (plata bila)

eo ja maloprije ispred kafica slajdro(a prije toga razbio flasu i gazda me izveo vani) a unutra sjede dva drota u uniformi i piju pive i boli ih briga

samo se sagledali i nista

a da je pri kraju mjeseca kako bi mi izletili :icon_mad:
 
Član
aldinbih je napisao(la):
Sta mi vrijedi kad bi slikao_Oni bi se opet nekako izvukli.Meni pisu kaznu za kacigu podignutu malo,iako je na glavi,prolazi pokraj covjek za kojeg znam da dila,i policajac ga pozdravlja.Naime on moze i bez kacige,i u papucama i u kratkim hlacama i majici kratkih rukava.Ja jakna za motor,hlace,patike,kaciga,cak sam i rukavice imao.Izisao sa parkinga samo krenuo na voznju.Oni naisli.Ajd ovamo.I kad je zapisao,reko nema problema,idemo na sud,ja sa opremom,diler bez iceg cak nisam vidio da ima tablicu,mene pises,diler prolazi.Ako nece rijesiti bihackji sud ima netko visi.I jos mi nikad nista nije doslo.Vise me taj policajac ni ne ustavlja.Cak kad prolazim okrece glavu.
Ustavi nas kamion(ispravno kao i uvijek sve)i onda kao da dodje gazda firme.Odes tamo,sta trebate,mi ovo,ono.Sta ste zvali.50MARAKA?A mi...Salji ako imas zasto.
Cak su mi jednom dosli policajci u civilu kuci da se nagodimo da oni ne salju na sud za prekrsaj s kamionom.Idemo decki na sud.I kad je sve receno na sudu,dobili su opomenu kao neku i ponistili slucaj.

...ma ja znam ja to. Ispred mene na biciklu na biciklistickoj stazi uletili k`o u filmu pod rucnom da me pitaju gdje je kaciga (prvih dana tog zakona)...
Al` treba ih tako slikati ko god moze, i objavljivati. Pa dosadice nekome. Ovako nije ni cudo sto se dogadjaju ovakve nesrece, za 20KM tolerisu sve i svasta.
 
Član
Bio sam na licu mjesta :icon_confused: Znam dobro (B. 19 godina) ovog sto je vozio, ova djevojka sto je nastradala i nju (N. 24-25 godina) znam jer je isla samnom u osnovnu skolu, a ovo auto (opel tigra) nije od ovog lika sto je imao letove nego od drugog kolege kojem je navodno uzeo kljuceve sa stola i nije rekao da ide autom, i tog sto je negova tigra isto tako dobro znam. I cak je napuhao 2.05 :icon_twisted: alkohol i volan ne idu :icon_mad: Nastradaloj curi su slomljene obje noge i ne znam sta jos... :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top