teska nova godina u travniku

teska nova godina u travniku

Član
maloprije idem van travnika i na izlazu ispod medrese tj prije hifine benzinske vidim golf 2 sav havarisan, molim Boga da je zivo i zdravo ko god da je bio u autu.. evo slike, slikano je pravo losim mobitelom ali se vidi uglavnom
2dt6p0k.jpg

2h6g10z.jpg

2lkp3bd.jpg

slmwk3.jpg
 
Član
uu brate...ja se vracao iz bugojna, oko 4-5 jutros, dva udesa, dzetu neko stukao u obalu, i jos neki lancani, sve oko novog travnika... valjda su svi ok
 
Član
kako sam cuo od starog, rodjak mi nailazio u to doba skoro kad je udes bio posto radi u pekari razvozi da su dvojica bila u golfu da su u teskom stanju i prebaceni u sarajevo..
 
Član
:icon_eek: ovo je morala biti i velika brzina, dao Bog pa prezive ovo !
Nema ni tablica na golfu, da nisu od policije bjezali :icon_rolleyes:
 
Član
Ja cuo da je Sindarin bio u autu,sad jel istina ne znam..na teletextu kazu musko i zensko neka omladina u pravo teskom stanju...da Bog sacuva kakvih sam sve vidio u putu sinoc,i na Gospinom vrelu tezak udes bio,Hari gumalezin s Vectrom i neki kadet
 
Član
Kako je za portal Klix.ba potvrđeno u Operativnom centru MUP-a SBK, nesreća se desila u 3:55 sati u Mostarskoj ulici kada je Golf 2 sletio sa puta i direktno udario u stub rasvjete.

"Dž. A. (1991) i N. A. (1993) iz Travnika zadobili su teže tjelesne povrede nakon čega su prebačeni na na Kliniku urgentne medicine u Sarajevu", kazao nam je dežurni operativni.

Prema riječima glasnogovornice KCUS-a Biljane Jandrić, povrijeđeni se nalaze u teškom komatoznom stanju. U Sarajevo su dovezeni dva sata nakon nesreće.

"To su dvije teške politraume. 19-djevojka je operisana u toku dana i obojeni su smješteni na Kliniku za anesteziju i reanimaciju i priključeni na aparate. Nalaze se u izuzetno teškom stanju. Imaju povrede glave, grudnog koša, kičme, abdomena, kukova...", kazala je za portal Klix.ba Biljana Jandrić.

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/dvije-osobe-u-komi-nakon-teske-saobracajne-nesrece-u-travniku/130101071 Nadam se da ce povrjeđeni biti ok ;)

Al ovi klixovci su stvarno smjesni cuj stub rasvjete a na slikama drugacije.Uvjek oni neke greske prave,u mom gradu bila nesreca umjesto da napisu restoran Dijana i benziska pumpa Hasanal oni napisali restoran Arsenal....:D
 
Član
Nazalost,i jeste stub rasvjete u pitanju ali se na slikama ne vidi jer je izvaljen i onda je golf zalijepio za ovaj reklamni stub...
Uglavnom,mog prijatelja sa superbom fulili za pola metra,od hife ga pocelo nosati jer je ogromnom brzinom isao,bez tabli...uglavnom djota je vozio,Elmire njega znas,a Nejla sjedila nazad a to ti je ona Ejubova nova zena,oni su kriticno u Sarajevu..Nejlin brat i sindara su ugruhani ali su poslani kucama..nedo Bog nikome
 
Član
Na dnevniku javise da taj lik u toliko losem stanju da ga nisu mogli ni operirati :icon_confused:
 
strasno :icon_sad: sinoc nailazim na raskrsnicu kad lik pjan namotao u prvu
lijevu i posred nekog golfa se zabio, alkohol i volan ne idu zajedno.
 
Član
adi187 je napisao(la):
:icon_eek: ovo je morala biti i velika brzina, dao Bog pa prezive ovo !
Nema ni tablica na golfu, da nisu od policije bjezali :icon_rolleyes:
Ovo ce ostati od auta koje se zapuca 100 kmh u stup.
 
Član
saznao sam aladine i ja u toku dana da je Dzota u pitanju, nedo bog nikome, aBd da prodje i da ostane ziva glava i kod njega i kod nje, ja kad sam jutros vidio auto nisam mogao da nestanem izadjem iz auta i dobro pogledam golfa, jer stvarno ovo je strahota vidjeti uzivo, jos plus kletu krv koja je po autu, gledam jutros bolje auto na desnoj strani zimske savine gume na lijevoj neke procelave druga neka marka, a ja u pola 1 ujutro bas prolazio i vidjelo se da je cesta skroz klizava radi Lasve, uzrok sigurno prebrza voznja + led + gume koje su bile na autu
 
Član
ako su bili pijani sami su sebi krivi, u subotu je ovdje isto bio udes , golf 2 se raspao odletio u kanal, lik se trkao u 1 navece (po ovom mrazu i poledici).. mi izasli da vidimo jel kome sta bilo jer nisam mogao vjerovati da nema ozbiljno povrijedjenih ili mrtvih, i da pozovemo policiju a ovog iz golfa izvukli nekako i lik otisao kuci pjeske :S
bezbroj glupih zakona bi ukinuo , a za alkohol bi uzimao vozacku na godinu dana min. (i to da se mozda napravi vise razlicitih perioda zavisno od kolicine alkohola preko granice) i kazne po par milja maraka, jer ne znam kako stati tome u kraj a ljudi sami nikako da nauce;)
jos tu dodju i lose gume jer znamo situaciju i eto sta se desi, iako uvijek je do vozaca a ne do gume ;)
zelim im brz i uspjesan oporavak, dobro da nissu na ahiretu;)
 
Top