tenkici

tenkici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:cool::cool:ef iskopao sam ovu igru... slicna je onim starim tenkicima ali samo je bolje uradjeno u 3d ... i moze se igrati online protiv nekoga.. neko napravi server.. i ostali udju i sutaju se XD.. pa eto mozemo napraviti server nekad pa da nas dosta udje i da igramo ...ev link za download..

http://www.bestvistadownloads.com/software/t-free-panzer-download-xnfexilw.html

et pozz
 
Član
kao sto rekoh u vezi tenkova..znaci koristim AVG 7.5 i kad sam skinuo ovaj panzers nisam ni scan nego odma otvorio da install..i kad je poceo sa instalom AVG pocne otvarat milion prozora kao trojan i hajd ja sve uradim "Heal"..prijavim to na forumu..medjutim kad sam vidio da kod vas nema toga ajd opet skinem igru kontam pokupio sa stranice virus nije iz fajla igre i kad sam skinuo skeniram fajl i nista nije prijavio..instaliram igru pokrenem..igram malo kad poce izbacivat ovakav error..

whaz9d.jpg


i hajd ja mozda 50tak mozda i vise puta pritisnuo OK..kad izbaci Low Disc Space..ja ono sje..no gledam odem u My Computer kad na C: 0 KB free space..

uglavnom rijec je o tome da je ovaj trojan ili sta vec i svaki folder koji se nalazi na C particiji ubacio ove fajle..

33z3guu.jpg


ne znam sad kako se vama nije ovo desilo ;)
 
Član
ja nemam takvih problema.. ja s deyog igro jedan na jedan .. (necu se hwaliti al odero ga XD ) al nista normala ...
 
Član
Joj i ovih svakakvih igara... vidim onog lagano bombardovali DLL-ovima...a Deyo hacker popravlja situaciju, racunaj da imas moja 3 PC-a da se rusi taj server :D
 
Član
Ovo cudo puno virusa... Antivirus mi blokirao koliko je ovog navalilo... Ne stavljate nesigurne stvari, da se ne zarazimo svi radi gluposti....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top