Tema za razna pitanja

Tema za razna pitanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
kritika za zatvorenu temu,tema uopce nije bila losa,mene prvog stalno ponesto zanima,a ne zelim otvarati temu radi nekog pitanja i pretrpavati forum,dok je bilo off-a znao sam tamo upitati,amda rijetko tko odgovori pa googlaj,a neka pitanja koja nekoga bas zanimaju vecina zna odgovor,ondje su se svi šrdali i tema je odmah zakljucana,pa ako ste admini opomenite jednom,drugi put ddijeli ban i miran
ja sam da se tema otvori na novo bez šrdnje;)

i da,mislim na iskljucivo pitanja oko auta,ne neke gluposti,npr. mene izludi svirena,slab kontakt,zbog zraccnih jastuka neznam smijem li skidati svirenu,hoce li se aktivirati i sl.
 
Član
a treba takva tema, al bez da se pocnu gluposti valjat i sl... vec samo neka pitanjca, cisto da se ne otvaraju teme za svako pitanje i samo nizaju jedna za drugom... a moderatori nek malo cesce nadgledaju i kaznjavaju spam, haya ;)
 
Administrator
i ja se slazem... pa cemo da vidimo kako ce se ponasati...

eto predlozite neki fin naziv teme pa cemo da otvorimo :)
 
Pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije vezane za automobile

ili

automobilska pitanja - sitni (manji) problemi, savjeti i informacije
 
Administrator
http://www.bhtuning.com/automobilska-pitanja-sitni-problemi-savjeti-i-informacije-t-62719.html

evo tema... pa da vidimo :)

mislim da je dobro :)
 
Početnik
Cole imas plus za temu mada ti nemogu da ti ko prije meni se svidja tema
ko sto i sam kazes uvjek ima nekih pitanja da se ne otvara i stvara velika kolicina
spama i off-a ;)
 
stavite napomenu u prvom postu, da se automatski kaznjava banom ukoliko se pocne sa offtopicom i glupostima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top