Telefoniranje preko neta

Telefoniranje preko neta

Član
Zanima me kakva su vaša iskustva.
Recimo preko Skype ili preko Voipwise, gdje se može uzeti kredit.
Da li se uopšte isplati to korisiti, da li je jeftinije od klasicnog tel, ako ćeš recimo koristiti za pozive unutar BiH.
 
Član
Skype je besplatan i dobro funkcjonise ja sam ga koristio dok sam bio u inostranstvu odlicna stvar
 
Početnik
skype je extra stvar ja ga svaki dan minimalno po 2-3 sata koristim jer pricam sa rodbinom u njem a i sa drugom u francuskoj i sloveniji...super samo dobra konekcija i sve je ok,,,,a najbolje od svega sto te kosta 0.00km
 
Član
arminnn je napisao(la):
Skype je besplatan i dobro funkcjonise ja sam ga koristio dok sam bio u inostranstvu odlicna stvar

jest besplatan kad komuniciraš sa komp na komp, a da bi zvao neki tel broj treba skype kredit.
 
Početnik
ammel je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
Skype je besplatan i dobro funkcjonise ja sam ga koristio dok sam bio u inostranstvu odlicna stvar

jest besplatan kad komuniciraš sa komp na komp, a da bi zvao neki tel broj treba skype kredit.

eh za to mozes platiti kred karticom,pay palom samo nezz koliko je isplativo
 
Član
naravno da se voip isplati.... pogotovo medunarodni pozivi... ja recimo koristim sa amerikom stalno, fino fontele ovdje preko kompa, oni tamo zovu sa fiksnog, moba ili odakle god, a izadje 60-tak dolara dvije godine neograniceno... pa racunaj....
 
Član
Skype definitivno, plus sto imam dolara na racunu, video pozivi, telefonski pozivi prema Sjevernoj Americi besplatni (brata zovnem na mobitel nista mi se ne odbija), i naravno direktan prijenos F1 iz Montreala :)
 
Top