Techart Porsche Cayenne Diesel

Techart Porsche Cayenne Diesel

Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Pa nije ai odma komentari protiv dizela, pa je*o ga jel iko sjeo u nekog jace dizela od 1.6D, komentari su smjesni! U ostalom vozi ko sta hoce! Raspravljao sam se skoro na temu dizel benzin, mrsko mi opet!;)

Evo, imao sam prilike malo po SLO da vozam BMW E60, 530d. Auto me je oduševio, vuče kao blesav, ide kao nevrijeme, ali, nije to to, ako me razumiješ.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Pa nije ai odma komentari protiv dizela, pa je*o ga jel iko sjeo u nekog jace dizela od 1.6D, komentari su smjesni! U ostalom vozi ko sta hoce! Raspravljao sam se skoro na temu dizel benzin, mrsko mi opet!;)

Evo, imao sam prilike malo po SLO da vozam BMW E60, 530d. Auto me je oduševio, vuče kao blesav, ide kao nevrijeme, ali, nije to to, ako me razumiješ.;)

Pa o tome ja pricam citavo vrijeme da i dizel moze da pruzi uzitak i to bas da te "zalijepi" za sjediste:), vozio sam se i u bmw sa tim motorom, i vozio a6 3.0 tdi, odusevio me, i zato kazem da to nisu oni stari tromi dizeli! Znam i ja da to nije to, nikad dizel ne moze imati zvuk kao benzin, nema tog uzitka da ga u crveno zakucas:), ali u jednu ruku, uzitak ih je voziti! E sad jbg sta ja mogu kad ovde svi voze benzince turbake po 300+hp mozda i vise!
 
Top