Tecdoc i slicno? Ima tko ?

Tecdoc i slicno? Ima tko ?

Član
Ljudovi zanima me da li tko ima krekovanu verziju Tecdoca ili slicnih programa koji ce mi dati info o kompaktibilnosti dijelova, ili uvid u auto dijelove. Za otpada treba, da kada covijek dode pitati da li pase za ovo, ti pogledas i kazes pase, ne pase i slicno.
 
Član
Pa da sam mogao naci nebih tu pitao, konkretno ne znam sta trazim dakle, trebaju mi nazivi programa koji to rade. Tipa ako ima tko autodijelove i koristi neki od programa, da mi kaze koji je, ili jos bolje link gdje skinuti i krekovati i slicno. I ne znam da li ima ovaj Tecdoc na nasem jeziku slucajno.
 
Član
TecDoc imas na nasem jeziku (govorim o necrackovanoj verziji), program je koristan za vecinu dijelova! Dok za dijelove tipa ECU, kilometar sata i slicnih dijelova nemas tu, tako da ne mozes po tecdocu znati koji je kompatibilan sa drugim dijelovima na odredjenom vozilu! Za takve stvari ti je potreban program tipa ETKA (za VW grupaciju)! Nisam nikad skidao crack-ovanu verziju tako da ne znam tacno da li rade ove sto se mogu naci na torentima!
 
Član
Hvala addo. Pokusati cu naci tecdoc, ali tesko svi ga placaju izgleda. A Etku cu isto potraziti.
 
Član
Za etku nije problem, ona se moze naci crack verzija ali tec doc koliko sam vidio malo je teze! Ima na piratbay-u nekih linkova ako ti nije mrsko skidati i testirati 30-tak giga onda udri!
 
Član
Iskreno ne znam kako ti taj program (govorim za tec doc) ili neki drugi slican moze pomoci po tom pitanju.Ti u tec doc mozes upisati samo oe broj pa da ti izlista upotrebljeno u vozilima/motorima...problem se radja sto rijetko na kojem dijelu,pogotovo polovnom mozes ocitati ili pronaci oe broj...Jedino sto bi ti moglo pomoci da uvijek imas tacne podatke o vozilu pa da ih uneses u tec docu i da trazis dio koji ti covjek donese ili tako nesto...uglavnom,ne vjerujem da ce ti bas biti od velike koristi (moje mišljenje).
 
Član
Pise ti lokacija Novi Travnik.Nisi daleko od mene.15ak minuta voznje,srknemo kafu,snimimo ti instalaciju na externi ili na stick ili direktno na laptop i bjez kuci i grij se.Zima nesto jbm.
 
Član
@addo
etku sam skinuo i rijesio.
@Start
ne znam u biti puno da li bi mi valjala, ali nekada i preko slike i barem nekih info mozes docarati da li je rijec o istoj platformi.
@ajdin_ze
Hvala drug, javim ti se ako uspijem ovaj tjedan doci, ugl zovem te prije nego krenem da se dog. ;)
 
Top