TDI Chiptuning u BiH???

TDI Chiptuning u BiH???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dieselino je napisao(la):
Ej raja,

zanima me ima li neko od vas vec iskustva sa TDI chiptuningom u BiH. Znam da to radi "Brcko-Gas" i Autoklub Gradiska. Samo ne znam bas koliko su oni pouzdani. :icon_confused:
Radi se o Golfu 4 TDI 90 KS ALH Motor i ne zelim da mi neko unisti motor jeftinim ili amaterskim tuningom, a isto tako ne zelim da pretjeram s tim, znaci nekih 115-120 KS bi bilo sasvim dovoljno, nista vise. Mozda nekad slijedece god ako se bude imalo sta love dodje veca turbina, 0.232 dizne i veci intercooler, ali polako vidjecemo jos, prvo jedno pa drugo.
I zna li neko koliko se krecu cijene tog chiptuninga? :icon_question:


Dkr-Tuning
Ako si zainteresovan da ugradiš kod mene pojačavanje motora najsavremenija ugradnja chiptuninga (www.xxxxxx.ba)
Fahrzeug:

Volkswagen Golf IV 1.9 TDI Hubraum: 1896 ccm Motorart:Dieselmotor

Serie optimiert Differenz
Leistung 66 kW / 90 PS 88 kW / 120 PS 22 kW / 30 PS
Drehmoment 210 Nm 260 Nm + 50 Nm
Höchstgeschwindigkeit 175 Km/h 185 Km/h 10 Km/h

Cijena pojačavanja 249,00 eura

Edit:sve info za reklamiranje i marketing na
d_katkic@hotmail.com

LP
 
Legend
Mah Amere ti si nesto sasvim drugo, a uostalom nije ti prvi post bio www, a ima mail pa dogovoricemo se :)
 
Član
Diselino ako si zaista zaintersovan za nabijanje snage javi mi se na PP. Naime ja sam imao ponudu da radim svog G4 (Po onome sto sam procitao imamo poprilicno slicna auta 1.9 90KS). Radi se o firmi O.CT TUNING. Dobio bi 120KS umjesto sadasnjih 90KS, 260 Nm umjesto sadasnjih 210 Nm. Nije stvar u stavljnju chip-a nego u reprograminju ECU-a..
 
Član
bpsycho je napisao(la):
Diselino ako si zaista zaintersovan za nabijanje snage javi mi se na PP. Naime ja sam imao ponudu da radim svog G4 (Po onome sto sam procitao imamo poprilicno slicna auta 1.9 90KS). Radi se o firmi O.CT TUNING. Dobio bi 120KS umjesto sadasnjih 90KS, 260 Nm umjesto sadasnjih 210 Nm. Nije stvar u stavljnju chip-a nego u reprograminju ECU-a..

Svaka cast. Pa pogledaj bolan datum ovog posta, 4 mjeseca su prosla od tada....
 
Član
Kad ste vec digli temu iz mrtvih :) imam jedno pitanje :D

- Kolko se poveca potrosnja nakon cipovanja?

Hvala :D
 
Član
Har3 je napisao(la):
Kad ste vec digli temu iz mrtvih :) imam jedno pitanje :D

- Kolko se poveca potrosnja nakon cipovanja?

Hvala  :D
meni se potrosnja jos i smanjila:icon_biggrin: za nekih 0,5lit:icon_smile:
a sad bratski savjet...ako ganjas potrosnju ne radi nista na autu..uzmi sebi benzinca od 1000 kubika i stavi plin:)
 
Član
pa ima li jos neko da je radio ovaj chip tuning, koliko se skracuje vijek trajanja motora i to.....

i jeli neko radio kod ovog smchiptuning.com koja su misljenja?
 
Član
vwfan je napisao(la):
pa ima li jos neko da je radio ovaj chip tuning, koliko se skracuje vijek trajanja motora i to.....

i jeli neko radio kod ovog smchiptuning.com koja su misljenja?
radio sam ja na autu koje je 2005god.i znam da je jos ljudi sa foruma radilo(djesi Nurijaaaa)....kakav vijek trajanja motora se skracuje???pa poderat ces svaki motor ako ga ne odrzavas i vozis kako ne treba?!!....
za "ovog" smchiptuning.com ti mogu reci da momak zna posao i poznaje tu materiju dovoljno u odnosu na neke auto kuce koje rade isti posao.....i nije skup u odnosu na "ostale" a ulozeno-dobiveno je zagarantovano.....Eto.
 
Član
damko je napisao(la):
vwfan je napisao(la):
pa ima li jos neko da je radio ovaj chip tuning, koliko se skracuje vijek trajanja motora i to.....

i jeli neko radio kod ovog smchiptuning.com koja su misljenja?
radio sam ja na autu koje je 2005god.i znam da je jos ljudi sa foruma radilo(djesi Nurijaaaa)....kakav vijek trajanja motora se skracuje???pa poderat ces svaki motor ako ga ne odrzavas i vozis kako ne treba?!!....
za "ovog" smchiptuning.com ti mogu reci da momak zna posao i poznaje tu materiju dovoljno u odnosu na neke auto kuce koje rade isti posao.....i nije skup u odnosu na "ostale" a ulozeno-dobiveno je zagarantovano.....Eto.

e hvala ti damko to sam htio da cujem, to me interesovalo imali jos neko misljenje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top