TC WIZA

TC WIZA

Eh da vam ispricam svoj slucaj od maloprije. Parkiram auto ispred WIZE, znaci nadjem mjesto odma ispred ulaza u WIZU. Odem na sprat nesto, silazim niz stepenice i imam sta i vidjeti, lik zatvara vrata na mom autu. Joj sjebada odma, izlazim iz WIZE, lik prolazi pored mene, jos me gleda u oci. Jbg nisam smio nista, samo izvadim mob i zovem policiju. Sjeo u auto, vidim fali FM transmiter, kulturno usli i sve, sjedim u autu i pratim njih dok nedodje policija. Stigla policija, odma smo jednog uhvatili drugi se negdje sakrio nije htio izaci. Ovoga su policajci malo izmlatili posteno dok mi nije vratio transmiter, kasnije u stanicu odem, uhvatili i drugog, sad sta ce s njim bit, ko zna, vjerovatno ce opet sutra obijati auta kod WIZE majku im njihovu.
 
Član
eh vala cudi me da vec nema komentara ja bi im ovo ja bi im ono to sto si ti uradio je najpametnije sto si mogao u tom trenutku
 
Ma jbg nisam smio nista, ovaj sto sam ga sreo u prolazu je imaoo sarafciger u rukavu, jbg vishe volim svoj zivot nego auto :D
 
Početnik
Sad ce neko komat. "ja bi ga pretuko! Grok,grok jesam se kajmaka najeo! "

Pametno ma i da nije imao sarafciger....alo baa' sto ti treba da ti pravis probleme kad ima nadzorni organ da ih rijesi! Drago mi je da si ih ufatio na dijelu! ;)
 
Član
pametno si postupio.. ja da sam se nasao u takvoj situaciji vjeruj nezz sta bi uradio..
 
tu su mi staroj razjebali samo bravu na vratima...nisu nista odnijeli, znaci operisu i dalje aj bas mi je drago sto su dobili degeneka...licno mi se nije nista takvo desilo pa ne znam kako bi odreagovao, za tvoj postupak pametno svaka cast ;)
 
BHT Ovisnik
pametno si postupio,mada ja sigurno tako ne bih i niti cu kada vidim kako u nas policija radi :)
kada su mi prije mjesec dana obili auto dok sam cekao policiju prisli su ovi ljudi sto su vidili tko se motao kad ovaj jedan kaze eno ih,vec sam posao s teleskop palicom iz auta na njih kad kaze nije nije,pogrijesio sam,kako god da bilo na policiju se ne oslanjam,evo uhvatili su onog sto mi je obio auto pa ne zovu me jos govna
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Sad ce neko komat. "ja bi ga pretuko! Grok,grok jesam se kajmaka najeo! "

Pametno ma i da nije imao sarafciger....alo baa' sto ti treba da ti pravis probleme kad ima nadzorni organ da ih rijesi! Drago mi je da si ih ufatio na dijelu! ;)

znas kako nadlezni organ rjesava to, zapise ih, provedu malo u stanici eventualno ako ima neki nervozan drot u stanici za to vrijeme ga nasamara i pusti i to je sve!
nidje veze
svaka cast za tvoj postupka kako si pametno postupio
ja sumnjam da bi se policiji vise ikad obratio debili samo trose dragocjeno vrijeme na pravljenje zapisa svojih i na kraju nista
mater im *****!
 
Član
da si sta sam pokusao vjerujem da bi bilo belaja,samo bi najebao,ovako je dobro sto ih pohvatase,zalosno je to sto ce dobiti prekrsajnu prijavu i sutra su napolju, ponovo ce raditi isto sto i do sada,ako ne krenu auta dizat:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Dole su nekakvi cigani pogani, ja jednom dosao sa Passatom, svicarske table, kad je vidio odma on meni doleti sa N96 Nokiom, kaze brate za tebe 300maraka, samo punjaca nema, nov lafo. Kazem ne treba, poce me ubijedjivati 10 minuta na 100 maraka spustio, negdje ga ukro pa sad prodaje. Kaze nije ukraden ociju mi...
 
Član
:icon_exclaim: svaka cast na dobro promisljenom potezu! ovo nam treba-iskustva drugih kako bi i mi znali postupiti.... Mozda se neko nece slozit al za mene je coik postupio najbolje sto je mogao u takvoj situaciji ;)
 
Član
normalno da je dobro postupio, sta je trebao, zaustaviti ga, pocet se peglat, pa dobit sarafciger ili noz u stomak?? nikad ne znas sta budala ima kod sebe...
 
Član
svaka cast na razmisljanju,samo malo pripazi na sebe i auto ovih dana,bog zna kakva su mraka i nasta su sve spremni ipak znaju da si ih ti sjebo.
 
Top