Tapacirunzi golf 2?

Tapacirunzi golf 2?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li neko zna postoji li mogucnost da se ofarbaju tapacirunzi na vratima i cime?Kod mene je platno na tapacirunzima ali je izblijedilo od sunca pa sam mislio da ofarbam u crno..ne bih presvlacio u eko kozu!
 
Član
mozes farbati obicnim mat crnim sprejom(samo dobro operi tapacirunge i osusi),,ja sam sebi ofarbao,,ali ti trebaju bar 2-3(15KM)(ja sam renco) spreja za citav tapp,,ne izgleda lose,ne spada boja,samo se poslije dosta prasine skuplja... :cool: sve u svemu nije lose :icon_biggrin:
 
Član
Imas dvije vrste tapacirunga na golfu 2 , kartonske i plasticne ..

Ja sam sebi maksuz uzeo plasticne , osmirglo ih dobro da spadnu dlacice , onda ih opro i ofarbo matom .. meni je rezultat bio odlican dok si bili u garazi , cim sam ih stavio na auto prasina se lijepi samo tako , ne mozes ih oprat , sve u svemu nidje veze .. moj prijedlog ti je ne farbaj ih ..bacanje para;)
 
Član
ja sam samo oprao i farbao preko platna,, nije lose ispalo:D mozes presvuci cime oces,,samo daj nekom ko se s tim bavi nemoj sam ;)
 
Član
A jesi li probao naci nekoga da ti promijeni platno,da stavi drugo.Interesuje me da znam da li se moze ubaciti drugo platno a da nije eko koza!
 
Član
ma raspitivao sam se,kod ovih sto presvlace,,mislim moze se presvuci ,,ali svi su mi rekli da se to ne isplati jer se ocuvani tapacirunzi mogu nac na otpadu 10-15KM komad :icon_eek: sve zavisi kakav si sa parama ;)
 
Član
Meni su trazili 50KM za tapacirunge koji ne lice ni na sta, ukoliko su tvoji celi pokusaj da ih sam repariras....
Rasklopi tapacirung i pokusaj da odvojis platneni deo od ostatka obloge, dobra varijanta zamenskog materijala bi ti bila samolepljivi etison za oblaganje bas kutija... ili opet neka vrsta tvrdjeg stofa, potrazi u prodavnicama krojackog materijala neko postojanije platno u zeljenoj boji koje je taman toliko debelo da ne propusta fleke od lepka.
Ravnomerno u tankom sloju namazi zeljenu povrsinu univerzalnim lepkom (sintelanom:D), ostavi da se malo osusi i taman kada pocne da lepi kao samolepljiva traka onda postavi tkaninu koju si pre toga pripremio i izrezao na tacnu meru...
Ima peglancije ali vredi pokusati, na kraju, ako ti se ne svidi, potrazi na otpadu nesto poluocuvano sto ti nece preterano bosti oci. ;)
 
Član
Vidjet cu kod kakvog tapetara da li to rade i kolika je cijena,e sad kad bih sam sebi radio ne znam kako ide na onim udubljenima na tapirungu gdje dodje ona velika rucka za zatvaranje vrata?Posto je u pitanju golf 2 nije potpuno ravan tapacirung ima ono udubljenje pa sad ako je platno deblje kako bi se ono moglo savijati na tim udubljenjima da ostane fino ravno?
 
Član
hoces li tapacirunge, 4 komada za 60 Km, u ekstra stanju, nigdje osteceni, prednji sa pretincima kao mala ladica. Ako ti je golf 2 vrata naravno.
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
hoces li tapacirunge, 4 komada za 60 Km, u ekstra stanju, nigdje osteceni, prednji sa pretincima kao mala ladica. Ako ti je golf 2 vrata naravno.

I kod mene su isti kao tvoji sa pretincima,nisu nigdje osteceni samo sto su izblijedili pa mi se ne daje bezveze 50-60 KM kad su i moji ispravni.Ipak hvala na ponudi!;)
 
Član
Pa platit ces i presvlacenje 50km, a nemoze nikad biti kao original. Ako mislis da ces farbanjem nesto postici, da ti kazem da to fuj izgleda, jer sam se i ja jednom opekao na kecu kad sam farbao tapacirunge.
 
Član
neznam vala sta da predlozim....sto se mene tice ja bi da imam pare i da sam na tvom mjestu kupio od ovog brum bruma a ti kako hoces....to sto ti ovi presvuku...nista to je nije sigurno...ili ce se pocijepati...ili se odvoji....ma nemoze nikad biti ko original...kazes izblijedili tapac. pa stavi folije na auto pa nece izblijediti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top