tapacirung(cime zalijepiti)

tapacirung(cime zalijepiti)

Član
Pozdrav,odma da kazem da se neradi o mom autu nego trebam savijet i pomoc za kolegu,ovo kazem da me nebi neki prozivali....:icon_smile:

Drug mi ima problem tapacirunzi su mu se po prilicno odlijepili,znaci nebo(krov ili kako vec se zove)i na vratima,upitanju je platno....:icon_question:

Ja sam mu predlago neostik,pa da cetkom nanese tanak sloj,ali cuo sam da se odlijepljiva,pa eto ako ko ima kakav savijet,a da nije sad neka mudrolija,znaci da sad nerekne treba neko specijalno ljipilo ili sedma sila da se zalijepi......il mozda treba:cool::cool::cool:
 
ja lijepio sintelanom, skinuo tapacire, nanio tanji sloj, prosuli se malo pa nanio platno (tj kozu), uljepio, drzi kao sat, ostavio 7 dana na balkonu da se isusi smrad, i to je to...
 
Član
U najvise slucajeva nebo se odlijepilo kad tad sve koje znam sto su lijepili kad tad je spalo jbg ja kad sam radio kozu u auto kontao nebo al prvi majstor mi je rekao da ce otpasti kad tad
 
Član
tapacirunge sam sebi ljepio neostikom prije 4 godine i sad drzi.a nebo sam ljepio ljepilom za obucare perfekno drzi.a takodje sam ljepio neostikom nebo drzalo jedno 10 dana i odljepilo se
 
Član
O.k raja-hvala vam,kako god sam skonto najbolje je taj sintelan,ali sad smo u neudomici,dali da vratimo isto platno,ili da malo filozofiramo,i uzmemo eko kozu u nekoj ludoj boji pa da bas uredimo da bude lijepo za oci....
U svakom slucaju hvala a predlozima!!!
 
Top