tapaciranje volana

tapaciranje volana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci interesuje me ko i kako radi tapaciranje volana,rucne i mjenjaca na ovaj fazon da se vidi crveni konac, evo slika

 
Član
susrećo sam se sa ovim , dobar kožar ili dobar obućar može odraditi ali iskreno poskupo ako hoćeš nešto ljepše ali ovako kao na slici u to nevjerujem
 
Član
zar se twingashi na vw ugledaju:D
tesko ce ti neko to uradit precizno,da sam na tvom mjestu ne bi to radio,pogotovo za volan,ajd navlake rucne i mjenjaca se daju odradit...
 
Član
Jedan nas kolega je radio slicno nesto za volan, i doslo ga je 50 km,samo nisam siguran ko mu je radio.....
 

IGY

Član
evo info iz prve ruke
sad sam zvao Esmera, i dog se sa njim odo sutra da vidim za sjedista da radim kod njega
momak je fakat susretljiv i na sva moja mnogobrojna pitanja mi je odgovorio :D

volan je 60 km da se presvuce pravom kozom, sa ovim duplim savom, ako se npr zatvara i sredisnji dio, ako je ispucan zracni jastuk, onda je to dodatnih 50 km i vrati znak i sve bude kao originalno
 
Član
Evo da se i ja oglasim.. :)
Ja sam danas kod izvjesnog Kenana na Dobrinji, kod slasticarne "Kup" radio presvlacenje mjenjaca i rucne kocnice..
Momak je extra skroz. brz, precizan i kvalitetan. Meni je ovo dvoje uradio za 30KM, a radi i sve ostalo.., volane, komplet sjedista, nebo, tapacirunge i sl. Radi po zelji musterije.., konac u ovoj ili onoj boji i sl.., a on je i mtopic-u radio prve tapacirunge i ostalo...

Koga slucajno interesuje nek posalje PM za njegov br. telefona...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top