Tapaciranje kutije u eko kožu

Tapaciranje kutije u eko kožu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh ovako raja,
Nabavio sam kutiju sa slot portom i trenutno u njoj razvaljuje Pioneer 307d2.....i htjeo bi da tapaciram kutiju tu,ali prvo da se posavjetujem sa nekim ko je imao iskustva sa tim....nebi sam da to radim,htjeo bi nekoga stručnog koji zna to odraditi baš da je extra....e sada interesuje me kako se radi....koja cijena i kako šta.....i interesuje me mogu li se rubovi stranica fino obraditi i na koji način.....i ako ima neko ovde na forumu da bi htjeo to da mi odradi....da se dogovorimo.....neko ko je majstor tog posla.....
HVALA UNAPRIJED SVIMA KOJI POMOGNU....
Ovako bih nesto zelio:
 
Član
ja svoju poslao na tapaciranje,onu za pioneera,1m x 1,40m eko koze je 10KM,ovdje gdje ovaj lik nabavlja,rubove ce sivat,jer je to ustvari firma za pravljenje namjestaja,meni je besplatno jer je pravio dosta namjestaja moji m roditeljima,a inace nemam pojma ni koliko se krece,ja mu pokazao kutiju,da ga pitam koliko bi kostalo,kaze on meni da izvadim port i zvucnik i da mu dam kutiju...nije jos dosla,pa ne znam rezultate,valjda ce bit ok...uglavnom,ja se nisam htio zezat s tim,najvise su me brinuli rubovi,nisam znao kako bi to uradio...ne preporucujem ni tebi da sam radis kozom...
 
Član
a ti bi mozda ovakvo nesto?

i392457_2003701643185513063rs.jpg
 
Član
neznam vala o cemu vi pricate, al ovo je dosta lakse nego slot port iz razloga sto samo iskruzis rupu i metnes port dok kod slot porta moras farbat unutrasnjost porta u boju koze da bi to licilo na ne sto s tim da nikad nece imat istu boju i odsjaj kao sa obicnim portom tako da .... al imas i tu dosta posla da bi to ispalo kako treba, cjena nebi trebala ici vise od 30 maraka (sa njegovim i materijalom i rukama) al sta znas mozda je kod vas tam to skuplje .... pozzz
 
Član
bro to ti je za nedeljnog projekta ubilo se kupis materijal,nesto cime ces ljepit i samo dobro nategni kozu.
Zapacirao sam ali ne sa slot portom.Nije to neka nauka samo 3put mjeri 1sjeci i strpljenja, a vidjeces zadovoljstva kad to SAM zavrsis.
 
Legend
ovo gore je jednsotavno uradjeno
uzmes kutiju, presvuces je prvo nekom spuzvom, prije toga naneses lijepilo po drvenoj kutiju, onda na nju lijepis spuzvu, i preko spuzve samo nabacis ovu eko kozu.. to je to :)
 

IGY

Član
a jeste li to ogulili kozu sa naseg Eke pa koristite eko kozu :lol::lol::lol:

a tapaciranje je vrlo jednostavno, vec su ti opisali sta da cinis
 
Član
meni vala cojk nije nista lijepio, vec je uzeo dimenzije, sasio sve na masini i kasnije samo navuko preko kutije .... a to sad da on sam ljepi, mislim daj ba na sa ce to licit pod 1 i kolko ce dugo drzat a da se ne odljepi pod 2 to se jednostavno ne isplati radit kad moze dobit sve gotovo i kvalitetno uradzeno za male pare .... al jbga na njemu je sta ce i kako ....
 
extra je to sve što ste vi meni to sve objasnili i hvala vam svima na svemu,ali ja bih da mi to ipak neko uradi ko zna raditi i ko radi svaki dan sa tim....
 

IGY

Član
eddo ja vise volim nesto sam odraditi, nego dati nekome pare da mi odradi, naravno ono sto mogu,
pa ako zajebem ibratiti se nekome za pomoc ili nesto slicno
Bahro pokusaj sam nemas sta izgubiti osim par km na platno sto si potrosio
 
Član
hahahha, znam ja lika koji je radio upravo tu kutiju sa slike. to je moj jaran postavio slike na market, a tom jaranu ja sredio da mu ovaj jedan lik uradi. ko sto je vec gore receno, prvo ide spuzvica, pa se sve sasije od koze na masini i navuce...

ako si zainteresovan, javni se na pm, mogu te uputiti kod ovog lika sto je radio... pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top