TAMNE SHTOPKE

TAMNE SHTOPKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hocu shtope zadnje da zatamnim - da im ukinem onu narančastu boju da budu poput ovih sa slike, znachi ni previshe tamne a ni providne (ove mi bacaju na neku tamniju sivu) -chime se to radi i kako se farba ?

haj pucajte ! :icon_eek:

komentari poput - tamnjenje papanluk il' "onaj" tuning me ne interesuju...
hocu da ih zatamnim i GOTOVO! :D

obratite pozornost na boju shtopki sa slike - znachi na da budu one ofirno smedje ;)
 
Član
RE: Farbanje shtopki ???

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=7252
eto ista tema,mislim slicna
 
Član
RE: Tamne shtopke !

haj' ako je neko radio i zna kako se radi da se dogovorimo za kolko' rapa. (ja bi bio ispomoc i promatrac)
 
Član
Emire da onako izgledaju nikad! Ono su fabrice, jos plus ledice...
Kupi spray u koju boju oces tamniti, i ozezi laganini,ako zajebes razređivac i ponovo! Nikakva procedura...
Moj savjet je lagano prec jednom sa crnim mat sprejojm,dovoljno da se vidi da su zatamljene, pa zatim prec lak sprejom, da bi dobio tamiji efekat,a i lijepo bi djelovalo!
 
Član
Kupi transparentni sprej za tamnjenje stopki imas ih u raznim bojama ja sam sebi prije na jednom autu tamnio i super je ispalo, ja sam sprej kupovao u fabulasu znaci ona radnja kod suda u branilaca grada a imas i u obi-ju kosta oko 10km znaci zastitis sve oko stopke pa lagano nanosis u nekoliko naleta zavisno koliko zelis da primi boju samo nemoj koncentrisano prskati na jedno mjesto da se ne krene slijevati postupak je jednostavan a rezultat super bar je meni bio i sretno u radovima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top