tacho golf IV, EDIT!!! new tacho vw mk4 dizlo, NEW EDIT STILO NAVI

tacho golf IV, EDIT!!! new tacho vw mk4 dizlo, NEW EDIT STILO NAVI

Član
RE: tacho golf IV

mocno je ovo nema govora,sad nekome se vise svidja originalna kombinacija
i kod mene je plavo i zadovoljan sam,ali i da imam ovako ne bi se bunio;);)
 
Član
RE: tacho golf IV

da si bogdom napravio kao u ovih novijih audija, bijelo s crvenim kazaljkama ili bijelim ne mijenja puno stvar...

tako bi ja volio... na svom audiju promjeniti...
 
Član
RE: tacho golf IV

Salle je napisao(la):
da si bogdom napravio kao u ovih novijih audija, bijelo s crvenim kazaljkama ili bijelim ne mijenja puno stvar...

tako bi ja volio... na svom audiju promjeniti...

eh i ja bih u bijelu mogao... kao kod novijih auta...:D ovako vise volim plavu od crvene....:D
 
Član
RE: tacho golf IV

ma momak vam moze cuda uraditi od dioda hehehehe ako hocete malo crvene plave zelene zute bijele hahah da vam bude sarena instrument tabala :D
 
RE: tacho golf IV

Salle je napisao(la):
da si bogdom napravio kao u ovih novijih audija, bijelo s crvenim kazaljkama ili bijelim ne mijenja puno stvar...

tako bi ja volio... na svom audiju promjeniti...

moze i bijela , tako je bilo predvidzeno, bijela podloga crvene kazaljke, ali nisam ima bijelih dioda dovoljno a nisam mogao cekat dosadno bilo hehehe, ali ta varijanta ide na boru,
sad radim od fiat punto pa cemo vidjeti ;)
 
Početnik
RE: tacho golf IV

zar ona tabla nije imala board comp kad je bila rastavljena a kad si zavrsio nije je bilo ili si radio obje table odjednom...
 
RE: tacho golf IV

Sarajlic je napisao(la):
zar ona tabla nije imala board comp kad je bila rastavljena a kad si zavrsio nije je bilo ili si radio obje table odjednom...

dvije table,........ jedna ima jedna ne,......... ;)
 
RE: tacho golf IV, EDIT!!! new tacho vw mk4 dizlo

evo kolegi upravo zavrsio tacho, ovom prilikom se izvinjavam jednom clanu foruma jer i njemu treba nesto radit a ovaj je prije uletio ;) ,......







:icon_exclaim:
 
Top