T: Unutrašnjo retorvizor sa ambient lihgtom???

T: Unutrašnjo retorvizor sa ambient lihgtom???

Član
Oglas iz usluge traži mi drug unutrašnji retorvizor za audija a4 2002 godina sa zatoamljivanjem ili ambijent lihgtom??Ako gjd eima neka javi neko ponudi....pozzzz
 
pa brate a6 tih godina svaka ima ambient light...cisto sumnjam da je neka drasticna razlika u retrovizoru...
 
Legend
kod a6ice je ambient light u onom dijelu gdje su prekidaci, nije na retrovizoru..
a3, a4, leon, toledo, golf 4 su imali u retrovizoru al je bas rijetkost kod nas..
slika-62582-2013-01-1357865712-velika.jpg

slika-62582-2013-01-1357835750-velika.jpg
 
Član
Nema nigjde momak je zvao na svim otpadima gdje ima a4 rastavljen i nema..ako neko zna gdje ima neka kaže...lp
 
BHT Ovisnik
Isti kao sa slike u noketa je u e46, imas ih svukud. To govorim u slucaju da je za neko drugo auto pa je bitno ambient svijetlo
 
Član
Pardon kolega ja sam pogriješio trebao sma napisati Unutrašnji umjesto i stavio o jer su jedno do drugog na tastaturi......Fino je kad na forumima pored auta ljudi se razumiju u gramatiku i gramatičke greške...Lp
 
Legend
Odgovara i sa leona, audija a3, passata 3bg (na njima toga ima bruku)..
i ja trazim taj bas, ako gdje naletim, javim svakako..

Btw ja sam svoj rastavljao danas, svaki sa dimmer senzorom ima i opciju da se ugrad u njega (ima ostavljeno na ploci, izvod za ambient light) tako da ako mu se da zezati sa tim, moze ga nadogradit ... ;)
 
Top