T: mjenjac Passat 2003 1.9TDI

T: mjenjac Passat 2003 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto pise u naslovu trazim mjenjac za passat 1.9 TDI 74kw 101ks.
Dakle u autu je automatik, ali prijatelj hoce staviti manuelni.
Zna li netko gdje ima sarajevo, visoko i okolica, treba mjenjac i sve sto bi trebalo za prebacit sa automatika na manual. I koliko otprilike kosta.
Unaprijed hvala
 
Član
Ne znam koliko je to izvodivo slabo tih passata ima na otpadima jer je relativno novo auta, a i ako ima mislim da ce biti jaka cijena. ali eto mozda naleti sta
 
Član
zna li itko da li stima od onog 97.godiste.? jer ima jos jedan prijatelj frisko razbijenog pa dal stima od njega?
 
Početnik
Nedavno frend mijenjao,na takvom istom pasatu,na njegovomstradale ja msm 1,2 i 3ca brzina.Nepase ti nijedan drugi mjenjac osim tog istog sa istog modela,on je polovan potpuno gol mjenjac platio 900km.Mozda se moze naci nesto sitno da je jeftinije ali nek ti prijatelj dobro razmisli o toj konverziji jer treba jos milion drugih stvari:papucice,instalacija(posto i ovaj manuelni ima neku elektronsku kutijicu koja btw cesto zna stradati)alnaser,mozda i druge nosace,poluge/sajle itd itd,cijene ovih dijelova su povelike,gdje je tu jos ruke majstora pa mozda nepredvidjene sitnice i problemi.
Ovo gore sto sam ti rekao za mjenjac to provjereno znam.
Sve u svemu neka mu je sa srecom ;)
 
Član
aha.. ma neznam zvuci i puno para a i posla. ima li gdje neki dobar majstor da to moze rijesiti. msm ovaj napraviti?
 
Početnik
mario05 je napisao(la):
aha.. ma neznam zvuci i puno para a i posla. ima li gdje neki dobar majstor da to moze rijesiti. msm ovaj napraviti?

Ja ti mogu preporuciti jednog vrsnog mehanicara u nas u gradu,inacecovjek radi i na tehnickom.Covjek je dugogodisnji majstor i sto mi niko nije mogao rijesiti on je to uspio,a nije gladan para tj jeftin je.Kad krenem na kafu sad provozat cu se do njega pa pitat ga koliko bi bilo sve sa dijelovima i rukama. ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
aha.. ma neznam zvuci i puno para a i posla. ima li gdje neki dobar majstor da to moze rijesiti. msm ovaj napraviti?

Ja ti mogu preporuciti jednog vrsnog mehanicara u nas u gradu,inacecovjek radi i na tehnickom.Covjek je dugogodisnji majstor i sto mi niko nije mogao rijesiti on je to uspio,a nije gladan para tj jeftin je.Kad krenem na kafu sad provozat cu se do njega pa pitat ga koliko bi bilo sve sa dijelovima i rukama. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top