T: Karte za utakmicu BIH -Grcka

T: Karte za utakmicu BIH -Grcka

Član
Pozdrav svima , zanima me da li neko moze sa foruma da nabavi karte za utakmicu BIH-Grcka ,ali da je sigurno da ce nabaviti ???


PS: Danas zvao Centrotrans i rekli su mi kao da pojma nemaju kad ce pustiti karte u prodaju i da ne dolazimo dzaba u Sarajevo
 
Član
bilo je govora da ce od srijede bit pustene karte u prodaju, pa sad vidjet cemo sta ce se desit
 
Član
Prodaja ulaznica počinje u srijedu 06. 03. 2013. godine u 09:00 sati.

Jedna osoba može kupiti najviše dvije ulaznice, uz predočavanje identifikacionog dokumenta (lična karta)

Kupovina ulaznica maloljetnim osobama i osobama bez identifikacionog dokumenta neće biti dozvoljena

Osobi koja je već identifikovana kao kupac ulaznice na istom ili drugom prodajnom mjestu takodje neće biti omogućena ponovna kupovina ulaznica

Ulaznice će biti u prodaji na prodajnim mjestima „Centrotransa“, a prema spisku koji je blagovremeno biti objavljen putem sredstava informisanja.
 
Član
Au cojk bi rekao zastitili normalan narod ovim nekim pravilima, a pustit ce 500 karata u prodaju, ostalo je vec rasprodato
 
Član
brate sad u ponedjeljak pustaju karte u prodaju,javili na radiu,i meni treba karte za tekmu,koga god sam nazvao niko nije siguran,niko ne nista ne smije obecati,pa et ako ima neko da nam ucini uslugu i osigura ulaznice :)
 
Član
Ija trazim da kupim ulaznice 3 komada ako ko ima i zna gdje se mogu nabavit u Tuzli pa da posaljem rodjaka ja tek dolazim u Bosnu 16 marta najvise dolazim zbog utakmice ... ako ko ima karte il zna gdje su prodajna mjesta u okolini Tuzlee nek se javi
 
Član
uvijek je bilo ulaznica isti dan kad je i utakmica.. cigani blizu stadiona prodaju.. ako je normalna vrijednost 25KM oni cijene 40, ponudis im 25 i kazes hoces neces vidjet ces kako pristaje :D:D:D ali naravno prije para prvo ili do neke banke ili do kladionice da provjeris je li original..uvijek sam se na isti nacin snalazio..
 
Član
ma jest brate ali moras do zadnjeg trena strahovati kontas,ajd valjda cemo uspjeti naci neku kartu
 
Top