T/K: Plastikice za podesavanje sjenila (Golf 3)

T/K: Plastikice za podesavanje sjenila (Golf 3)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto pise u naslovu, kupujem plastike ili drzace/nosace sjenila, i sluze za podesavanje istog ..

danas otvorim farove i vidim popucale, pa ako neko ima razbijene farove sa citavim ovim plastikama, ili mozda neko zna gdje se moze ovo nabaviti neka javi

;)

evo nadjoh i sliku jedne od njih kod enesa, ocito je ovo mana ovih farova

1676po9.jpg
 
Legend
legendo izvini :icon_rolleyes:

ja od posla i obaveza zaboravio na tebe , evo upravo sad gledao , imam 2 sjenila "L" "R"

na oba popucane kopče , ali jos cu potraziti u koji dan dok budem cistio garazu , ako hoces mogu ti ova sjenila poslati dzabe to mi ne treba
 
Član
ma nista, nemas brige ;)
hvala ti sto si pogledao i tako, nego mi reci gdje si ti nasao te kad si kupovao .. danas sam isao do proavnice auto dijelova i nemaju to, tako da nemam predstave gdje bi moglo uopste biti

a sjenila mi ne trebaju, hvala, imam ona dvokomorna, pofarbao okolo u crno i samo ovo da nadjem da ih sastavim, malo preko zime da furam ove farove :D
 
Legend
kavaz je napisao(la):
ma nista, nemas brige ;)
hvala ti sto si pogledao i tako, nego mi reci gdje si ti nasao te kad si kupovao .. danas sam isao do proavnice auto dijelova i nemaju to, tako da nemam predstave gdje bi moglo uopste biti

a sjenila mi ne trebaju, hvala, imam ona dvokomorna, pofarbao okolo u crno i samo ovo da nadjem da ih sastavim, malo preko zime da furam ove farove :D

imao sam rezerve farove sa puknutim staklom i onda poskidao , bila samo jedna ne vento farovima puknuta i ja sam sve zamijenio ,....ostale su jos 2-3 negdje , moracu to iskopati sad kad budem garazu cistio
 
Član
hajde vidi ako bude :D ja kad sam rastavio 3 od 4 pukle, ubise sjenila od staklo, ne smijem ni pomislit kako bi to izgledalo u voznji :lol:
 
Član
nisam, bio sam danas na slatini, mislim da je isto riko
i sumnjam da u autodijelovima imaju te sitnice, al pregledat cu ovih dana jos malo ;)
 
Član
Ajmo jovo nanovo :icon_rolleyes:

ima li neki super lijepak dovoljno jak da ovo zalijepim, al da ne moram razmisljat da ce se odlijepit i raspasti :icon_confused:

evo kako to sve izgleda, ako je od neke pomoci
ovako bi trebalo da izgleda:
DSC05329.jpg


ovako to kod mene izgleda:
DSC05330.jpg


i jos ova jedna koju sam postavio u prvom postu, jedna je citava, druga nije
DSC05331.jpg
 
Član
mozda da pokusas sastavit sa sekundarnim ljepilom, a zatim predjes dvokomponentnim,tanko nanijet, mislim da bi uspjelo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top