T/K : Mobitel do 30-40 KM max

T/K : Mobitel do 30-40 KM max

Član
Dakle kao što se iz naslova može zaključiti u potrazi sam za mobitelom do u naslovu navedene cijene.
Uslovi koje mora posjedovati - 100% ispravnost i funkcionalnost, bateriju koja je u mogućnosti izdržati bar 2 dana te što manjih dimenzija i težine jer će se raditi o drugom mobitelu pa ne bih da svakih 20 dana druge pantalone kupujem ili džepove šijem. Do nekih 70-75 grama max :)

Lokacija : Sarajevo.
 
Član
Teškoo, jel' ima iko nešto slim, tanko?
Nešto tipa 2630 (nju sad evo imam i extra je, mogu čak dva takva telefona imati u džepu s osjećajem da se radi o jednom).

Nisam perfekcionista al ne volim kad ne mogu da sjednem s mobom u džepu.
 
Član
arminnn je napisao(la):
pa druze PIK.ba i odaberi

Gledao al' u Sarajevu sad zasad ništa ispravno.
Potrošio sam bar 20 KM goriva. Kod jednog išao, kaže telefon kao nov, sve super, extra radi a tamo mikrofon svaku treću riječ emituje. Kod drugog se baterija puni na žice, treći mi prodaje kodiran mob a lijepo ga pitao u razgovoru jel može raditi na sve kartice kaže 'moRe' itd itd.
Ne bih objavio oglas da ne tražim provjereno, bez lutanja.

zen_3dom je napisao(la):
potrazi onda nokiu 8210.....

Imao je prije 10 god i nikad joj mreža nije radila kako treba, hronični problem te serije nokie.

Oglas otvoren do subote 23:00 tad može lock i delete.
 
BHT Ovisnik
1174092196_Motorola_W205.jpg

motorola w205
jako lagan mobitel,tanak,male dimenzije,vjerovao ili ne meni 5 dana baterija bude kada zovem i normalno koristim,baterija skoro iza citavog mobitela,vidi na piku,imam ti i ja,ako hoces ;)
 
dam ti ovaj telefon za 15KM,nemam punjaca(njih imas po 3KM uzeti) i na m-tel je..nov ganc mislim da se vidi na slikama....baterija bude i po sedam dana,ja ga uzeo mami ali sad nam popravili fiksni u kuci pa joj netreba...
kolorac,LG,nema parnice ni jedne na sebi ,100% u funkciji,dzaba mi stoji...

ako treba jos koja slika javi,pozz
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
dam ti ovaj telefon za 15KM,nemam punjaca(njih imas po 3KM uzeti) i na m-tel je..nov ganc mislim da se vidi na slikama....baterija bude i po sedam dana,ja ga uzeo mami ali sad nam popravili fiksni u kuci pa joj netreba...
kolorac,LG,nema parnice ni jedne na sebi ,100% u funkciji,dzaba mi stoji...

ako treba jos koja slika javi,pozz

Ako neće on, uzeću ja. Ako imaš ikakvu vezu za prevoz do Doboja, Beograda, Banjaluke, Laktaša,..., Javi.;)
Sorry za off, ali ozbiljno mislim.;)
 
imam ja jos jedan ako kome treba(ovaj mi je od oca jer je dobio novi od jednog prijatelja pa mi i ovaj stoji u ladici dzaba)ako kome treba ima punjac,dekodiran,dobra baterija,malo su izgrebane tipkice ali je sve u funkciji,Nokia,kolorac i poliphone melodije... 20KM(bolje ista nego nista,hehehe) dzaba je mislim ako ko zei da ima telefon za posla da npr sacuva svoj skuplji telefon... :)


ibizasa je napisao(la):
hehe, htio ja oggy al otiso je taj :)

ja, sorry :icon_sad:
 
Top