T:K:carbon folija

T:K:carbon folija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
trazim,kupujem carbon foliju znaci trebalo bi mi oko pola kvadrata...cijene i ostali info ovdje ili na pp..pozz
 
Početnik
zen3dom je napisao(la):
imas na piku na izvoz toga, a i zmayic mislim da ti moze nabavit.....

znam da ima ali oni prodaju na paket a meni treba samo pola kvadrata tako da sam mislio ako neko ima da mu je ostalo od neceka pa da kupim od njega jer puno mi je uzimat citav paket a i skupo mi a i nepotrebno
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
guster je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
trazim,kupujem carbon foliju znaci trebalo bi mi oko pola kvadrata...cijene i ostali info ovdje ili na pp..pozz

sta ti treba raditi?

pozzz

hocu radit onu lamperiju u autu,dosadilo mi gledat onu drvenariju:lol::lol:,,,pa trazim da presvucem u karbon

hoces ti da presvlacis ili ces da ti ja nabavim foliju i odradim sve?
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
imas na piku neki lik prodaje po zelji.. 120cm sirine, a duzinu mozes koliko hoces, al je iz visokog..
http://www.pik.ba/artikal/865863/3d-carbon-fiber-auto-120x30cm/
36 KM sto je djabe ;)
 
Član
Mrva je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
imas na piku neki lik prodaje po zelji.. 120cm sirine, a duzinu mozes koliko hoces, al je iz visokog..
http://www.pik.ba/artikal/865863/3d-carbon-fiber-auto-120x30cm/
36 KM sto je djabe ;)

jest drug djabe al je sve bukvalno "djabe" radit ako nemas 3M DiNoc primer predvidjen za 3D DiNoc foliju, koji ide na rubove i oble dijelove prije presvlacenja ;)
mislim moze se uradit i bez toga al koliko ce trajat da se ne pocne odljepljivat ne mogu garantovat

evo tog cuda:
Acc-8803-2.jpg
 
Početnik
guster je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
guster je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
trazim,kupujem carbon foliju znaci trebalo bi mi oko pola kvadrata...cijene i ostali info ovdje ili na pp..pozz

sta ti treba raditi?

pozzz

hocu radit onu lamperiju u autu,dosadilo mi gledat onu drvenariju:lol::lol:,,,pa trazim da presvucem u karbon

hoces ti da presvlacis ili ces da ti ja nabavim foliju i odradim sve?
ajde sibni mi jedan pm sa cijenom da ti to sve odradis i presvuces..,,nemoj nesto skupo:lol::lol:,,,
 
Član
guster je napisao(la):
jest drug djabe al je sve bukvalno "djabe" radit ako nemas 3M DiNoc primer predvidjen za 3D DiNoc foliju, koji ide na rubove i oble dijelove prije presvlacenja ;)
mislim moze se uradit i bez toga al koliko ce trajat da se ne pocne odljepljivat ne mogu garantovat
Imas pp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top