Swift GTI aka Kazuyoshi Funaki (update)

Swift GTI aka Kazuyoshi Funaki (update)

RE: Suzuki Swift Gti par slika str2

Jooj mala nenadjebljiva raketica .. ;) Oduvijek mi se svidjao :cool: On ima fabricki kovane klipove jel tako ? :icon_smile:
 
Član
RE: Suzuki Swift Gti par slika str2

Sick svaka cast stvarno mi se svidja izbor tvojih auta punto gt tj sve su mala auta ali dobro naturpijana i onda kad ovi sa nekom vecom klasom nesto pokusaju silno se razočaraju kako to ide;) tj kako u njim nesto slabo vuce:D boja je za pet:cool:
 
Član
RE: Suzuki Swift Gti par slika str2

Znas moje misljenje:cool::cool:

Onj spojler od lagune je strasan i sjeo bi mu samo tako;)
i one felge su takodjer prelijepe sa one slike
:icon_eek:

zamisli detalja sa onim spojlerom, onim felgama sa bijelim srcem i bijelim krovom
uh uh :cool:
 
Član
RE: Suzuki Swift Gti par slika str2

znam gdje ima jedan trkaci sa roll barom, itd... mozes se reg. a mislim da ima dosta dijelova felge, volan , sjedista itd.... ako hoces vici na PP
 
Član
RE: Suzuki Swift Gti par slika str2

auto je :cool: mala jurilica ;) ide ko iz katapulta da je ispali, samo 2-ga brzina te zeza:D
 
Član
RE: Suzuki Swift Gti par slika str2

hvala puno svima
;)

AmmaR84 je napisao(la):
auto je :cool: mala jurilica ;) ide ko iz katapulta da je ispali, samo 2-ga brzina te zeza:D

haha ammare, sreca moja pa dijelovi nisu ostali na cesti
tnx, ide i golf :cool:

erol_brcak je napisao(la):
:cool: svaka cast, nek je sa srecom, odlican izbor ;)

tebe cekam ;) kao i par savjeta sto se tice izgleda ;)
 
RE: Suzuki Swift Gti par slika str2

dobra suza,motor jos bolji,a boja je fantazija za sebe..samo baci crne boje po autu(prozori,felge,usisi) i bit ce ubitacan jer najbolje se slazu crna i crvena ;)
sretno druze,nek tebolje sluzi nego predhodnik :icon_smile:
 
Član
RE: Suzuki Swift Gti par slika str5

AmmaR84 je napisao(la):
:lol: tvoje i njegove felge :icon_eek::lol:

:lol::lol::lol:

Nego, vidjeh temu odavno, nisam komentarisao, samo pratim. Samo da kažem da sam uvijek obožavao ovaj autić, komšija imao nekog mnogo brzog prije jedno 12, 13 godina, znam da je "prdila" čitava ulica od njegovog suzukijanja.:cool:
 
Top