swap gti 2.0 16v iz trice u keca

swap gti 2.0 16v iz trice u keca

Član
esso_sa je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Dottore bez takvih ispada zamolio bih te... ovo je za tebe gospodin čovjek i tek kad ga upoznaš možeš da upućuješ šale na njegov račun. Nismo svi rođeni i naučeni ovom poslu kao pojedinci, a svi vozimo i volimo ovo... prema tome bi trebalo malo korektnije da se ponašaju pojedinci prema nekim ljudima i onda bi zajednica funkcionisala kako i stoji.


Prije svega, većina bi se trebala ogledati na ovog Essu kao člana foruma, ne poznajem ga lično ali vidim iz svega što je ispisao i što napiše da kulturno i ozbiljno komunicira s ljudima i pomaže im. respekt.

sorry za off. pozz.

Antrax, Dottore je moj dugogodisnji VELIKI prijatelj i znamo se i vise nego dobro tako da se on sa mnom moze saliti kako god hoce ;) Tebi ipak hvala u stajanju meni u odbranu

@Hodbina,

Bio je moj projekat ovdje ali jako kratko posto su nedavni problemi sa serverom, na kojem se hosta ovaj forum, uzrokovali da teme nastale u posljednjih par mjeseci nestanu a ne da mi se da ponovo sve postavljam.
Evo ti link mog projekta koji sam stavio na vwclubcroatia i imas obje faze kroz koje sam ja prosao. Prva faza, ugradnja ABF-a u keca a druga faza, ugradnja turba na ABF-a - u kecu :D
Ako i kad krenes sarafat i ako gdje zapnes i ne budes znao kako sta, potrazi me na PP

Link na projekat o mom kecu

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?s=ba737d3a3f9a2dac89f783de3cbd1b17&showtopic=29531
hvala puno i vjeruj da hocu,sad sam u fazi biranja projekta ,kec je uvjek aktuelan,,ali ako uspijem nac nesto starije volio bi to,,napr,,capri,manta,rekord ,taunus a ipak kec bi bio najlogocniji posto bih imao dosta pomoci na forumu
 
Top