svjetla po noci nerviranje

svjetla po noci nerviranje

Član
Ahahaha ako je vama samo to problem nocu, onda budite srecni...Vozio ja danas kamionce, inace obucavam se za to, i lik dolazi meni u susret, tera onu skodu superb, i iz cista mira opali ksendze, i direktno mene u oci, po belom danu ono bije kao slepilo, ne znam kako je nocu, ne zelim ni da zamisljam... al krajnja nekultura da iz cista mira po danu ukljucis duga, i to ksendze neke oci mi isterase!!!
 
X puta dolazi mi u susret jedno svjetlo, i šta pomisliti nego da ide motor, ali naravno u 90% slučajeva je auto kojemu radi samo jedno svjetlo, posebno me živcira kada radi samo desno. :icon_mad:
A bilo je i slučajeva kada susrećem auto, raspalio lola duga ko da je jedini na cesti, ja blicam da ih ugasi, a kada on to uradi, samo jedno poziciono mu radi, ima auta kojima rade ili duga svijetla ili ništa...:icon_confused:
 
trudim se da se ne nerviram previse zbog tih stvari. ako mi smetaju svjetla, usporim da me prodje, i nastavim dalje po svome.
jedino mi smetaju nervozni vozaci, ne mogu cekati u koloni, sviraju, blicaju...ljudi kratak je zivot da bi ga proveli u nerviranju ;)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
trudim se da se ne nerviram previse zbog tih stvari. ako mi smetaju svjetla, usporim da me prodje, i nastavim dalje po svome.
jedino mi smetaju nervozni vozaci, ne mogu cekati u koloni, sviraju, blicaju...ljudi kratak je zivot da bi ga proveli u nerviranju ;)

meni su najdrazi oni "pametni i snalazljivi" vozaci...kada je kolona na semaforu ili negdje,pa oni kroz nekakve parkinge ili "precice" pokusaju zaobici sva auta i opet dodju kod mene,naravno ja ih pustim :icon_twisted:
ja to zovem "ON PAMETAN,MI SVI GLUPI" :lol:
 
Član
Shelby ti se ne javljaj, idi cuniraj po gradu sa maglenkama :D :lol: :D :D

meni su najjaci oni pacijenti sto nekako "izvrnu" sijalicu, pa sija gore do nebesa... a cesto vidjam i na novijim autima tako, nije ni zvaka za seljaka :lol:

zna smetati, maltene u svakom novijem autu, kada ljudi ne "obore" malo kratka svjetla, jos ako je natovareno auto, pa cesta neravna a takve su, isto da blica stalno...
 
Član
Limpi je napisao(la):
Shelby ti se ne javljaj, idi cuniraj po gradu sa maglenkama :D :lol: :D :D
moram malo,da ih isprobam,dok ne legnu xenoni :lol:
jos kad bi mi rekao da li smetaju,tj bodu li u oci,bio bih ti veoma zahvalan :D
 
Član
Heh i meni se desilo sto puta i nemozes nista osim da naglo zakocis, on ili ona te obidje a onda upalis duga i picis za njim :D to je opcija broj jedan.

Druga opcija ugradis veliki blic od foto aparata nazad, pa kad se neko sa takvim svjetlima nakaci ti blicnes, a on ako ne sleti s puta usporice sigurno :D:D:D

Ni jedna ni druga nisu humane mnogo, ali ako oni ne razmisljaju o drugima onda vratis duplo makar:lol::lol::lol:

Nisam procitao sve postove, ali mozes i da prijavis ako zapamtis reg br, samo mislim da od tog nema nista.
 
menjic je napisao(la):
ali mozes i da prijavis ako zapamtis reg br, samo mislim da od tog nema nista.

Nista od toga, ja prosle godine sam tako pokusao, ja na motoru, covjek izleti sa parkinga na rikverc, malo falilo da upanem, i vozi on za mnom, psuje meni sve po spisku i govori kako ja to vozim, on ima prvenstvo ukljucivanja na put, jer sam ja na motoru (alo, koji k*, zar ima jos takvih debila na svijetu), ja zapmtim tablice i odem u stanicu da prijavim, odgovor mi je bio "sta cemo ti mi, imas li kakvih svjedoka, ako nemas ne mozemo mi nista tu uradit", kaze treb'o sam i ja njemu psovat'.. I sta reci na to, jednostavno sam se okrenuo i otisao, zvao on mene da se vratim, ja samo mahnem rukom i odem!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
menjic je napisao(la):
ali mozes i da prijavis ako zapamtis reg br, samo mislim da od tog nema nista.

Nista od toga, ja prosle godine sam tako pokusao, ja na motoru, covjek izleti sa parkinga na rikverc, malo falilo da upanem, i vozi on za mnom, psuje meni sve po spisku i govori kako ja to vozim, on ima prvenstvo ukljucivanja na put, jer sam ja na motoru (alo, koji k*, zar ima jos takvih debila na svijetu), ja zapmtim tablice i odem u stanicu da prijavim, odgovor mi je bio "sta cemo ti mi, imas li kakvih svjedoka, ako nemas ne mozemo mi nista tu uradit", kaze treb'o sam i ja njemu psovat'.. I sta reci na to, jednostavno sam se okrenuo i otisao, zvao on mene da se vratim, ja samo mahnem rukom i odem!

Brate meni izgrebali auto na parkingu i ja otisao prijavit i lik mi isto rekao "Sta cu ti ja sad" ????????

Prvo sam mislio preskocit sto pa ga opalit po sred glave pa mu reci sta ces sad ?

Al onda kad sam malo razmislio bolje sam mu rekao pa cuj sta ces posalji nekog da napravi zapisnik, da slika, napisi nesto j*iga to ti je posao!
 
I na kraju si sam sigurno popravio, osim ako nije kasko osigurano auto, znam da ni jedno osiguranje nece isplatiti stete ako nemas krivca, pa od njegovog osiguranja trazis ostetu, od svoga ne mozes nista naplatit, znam jednog kome je auto unisteno tako na parkingu, 1800 stete bilo, neko se zapucao i pobjeg'o, i nista sam mor'o namirit, u mene ocu citavu stranu neki ispar'o na parkingu na starom autu i nista, sam sebi pravis, jbg-a, toliko se placa skupa registracija, najvise za osiguranje ode, i opet nista ne mozes naplatit od svog' osiguranja!
 
Član
Pa kazem ja, dok sam ne uradis nista oni nece, lako je kad se zna ko je, to mogu i ja.

Medjutim :icon_exclaim:

Jel bolje blic stavit nazad ili ga pustit da prestigne pa mu upaliti duga svjetla ?
 
Član
menjic je napisao(la):
Pa kazem ja, dok sam ne uradis nista oni nece, lako je kad se zna ko je, to mogu i ja.

Medjutim :icon_exclaim:

Jel bolje blic stavit nazad ili ga pustit da prestigne pa mu upaliti duga svjetla ?

blic jer on tb ak opali on je 100% kriv a ako ti zakoci hinjski em te zaj* sa svjetlima em si naj* zbog stete :icon_confused:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
kakvi ste vi rejseri kad vas neko uspije stici i voziti za vama :p

Pa hebem ga ne trkamo se uvjek, moze se nekad i vozati slusati muzika, razgledati suknjice ........

Znaci blic, i ja sam to nesto kontao, ipak je bolje tako :lol::lol::lol:
 
Top