Svijetla na autu

Svijetla na autu

Dlu

Član
Pozzic ljudi dobri eh ovako posto vozam seat cordoba 1999 dakle stakleni su farovi i kontam da li moze da se ubaci projektori sa bi xenonima i da traju malo duze,a ne ono da radi 2 mjeseca i da crknu eh ja mislim da je su u mene h4 stakleni je far a ujedno bi projektori lijepo izgledali i da li bi bolje dobijao svjetlosti.Razlog sto necu da ubacujem xenone jer nije lijepo sto zaslijepljuje vozace druge koji mi dolaze u susret i mogu da imam problema sa zakonom.Pozzic
 

Dlu

Član
Jel to ima mozda na olx ako ima jel ti frka da mi posaljes link hvala ti puno dobri prijatelju
 
Član
Pa fino samo ubacis projektore i stavis xenon zarulje. Ako sam te dobro shvatio da to zelis, svjetlost i snop ce ti sigurno biti dobri pogotovo ako stavis kvalitetniji set
 

Dlu

Član
Da li ce to dobro ispasti romano ? I koliko ce me izaci to ? Drugi clan foruma predlaze da ubacim led neke sijalice pa cemo vidimo cim mi posalje da vidim kako izgledaju te sijalice
 
Član
Vjerovatno je mislio na ovo:

829e33972524dac65f0cff229a2c2d0e.jpg


4ca027c58b28399725cb4033fb6ea445.jpg


Ne znam koliko se prodaju ovdje ali su mene kostale 25$ jer nisam cekao snizenja inace su oko 20$ na snizenjima. Ovako sijaju i do sad mi niko nije blicao da mu smetam, mada je kod mene snop oboren skoro do kraja jer za vece osvjetljavanje imam duga za sto su i namjenjena:

4c4d28215990e1982df476e2725b9eaf.jpg


Sent from my 6045K using Tapatalk
 

Dlu

Član
Cek nemogu se nabaviti kod nas cim si spomenuo dolare a kod mene je snop oboren na level 3 maA u toku voznje mogu podici elektronski jer je rasporedjeno po levelima inace svidjaju mi se kako sijaju samo sta im je ovo balast neki ili pojacivac i mozes li uslikati kako izgleda far s upaljenim svjetlima i s izgasenim hvala ti puno
 
Član
Cek nemogu se nabaviti kod nas cim si spomenuo dolare a kod mene je snop oboren na level 3 maA u toku voznje mogu podici elektronski jer je rasporedjeno po levelima inace svidjaju mi se kako sijaju samo sta im je ovo balast neki ili pojacivac i mozes li uslikati kako izgleda far s upaljenim svjetlima i s izgasenim hvala ti puno
Moze se nabaviti i ovdje, sto nebi moglo samo sto ja nisam pristalica plaćanja poreza na budale i ovakve stvari kupujem preko interneta.

Sto se tice slike farova imam samo ovu po danu kad sam ih postavio a ako mi padne na pamet slikati ih nekad po noci ubacit cu.

0dbe9f068a5fe5e9aec959a1445490b0.jpg


Sent from my 6045K using Tapatalk
 

Dlu

Član
Borislav meni su rekli da xenon h4 nisu se dobro pokazali pa eto zato ih i ja izbjegavam
 

Dlu

Član
Kontam te ali ako nemas projektore nece lijepo izgledati vjeruj mi pogotovo ako je golf 2
 
Top