Sve za tuning

Sve za tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fele je napisao(la):
Pa A3M je jedna od jacih i boljih firmi na balkanu, a pregovarao je i sa AP Studio i jos nekom hrvatskom firmom koja proizvodi od poliestera karambolke nemogu imena da se sjetim i koja je jeftinija nego li njemacki proizvodi recimo.

super, nego kada se to treba otvoriti, i cjene hoce li biti prilagodene nasem standardu i uslovima ili zara...
 

MyX

Član
opel ASTRA je napisao(la):
hehhe, i ja cu ti se udruziti ako nemas nista protiv, hhehe. ma valjda ce nesta da bude, nemora bas ovako biti opremljenja, bar cetvrtinu, za pocetak. mislim da bi bilo veliko interesovanje za ovako nesta

Sporting je napisao(la):
E to bi najbolje bilo... pogurat cemo te mi s foruma par stoja, za ostalo se ti snadji!!! :D

@astra: ma nemam nista protiv, evo vec vidim ime ''VW & Opel auto oprema'' :D

@sporting: moze buraz, a kada zapocnemo sa poslom budemo vratili :D
 
MyX je napisao(la):
opel ASTRA je napisao(la):
hehhe, i ja cu ti se udruziti ako nemas nista protiv, hhehe. ma valjda ce nesta da bude, nemora bas ovako biti  opremljenja, bar cetvrtinu, za pocetak. mislim da bi bilo veliko interesovanje za ovako nesta

Sporting je napisao(la):
E to bi najbolje bilo... pogurat cemo te mi s foruma par stoja, za ostalo se ti snadji!!! :D

@astra: ma nemam nista protiv, evo vec vidim ime ''VW & Opel auto oprema'' :D


eto drug udruzimo se, heheh, mogu ti reci nebi to bila losa ideja, naravno kad bi se znali organizovati
 

MyX

Član
mah organizacija je najmanji problem, kesh je upitan. A stvarno ne bi to bilo lose
 

MyX

Član
Heheeeee, ma treba nama i vise nego kreditcic, nama treba kreditcina da bude bas sve za auto. Ovaj bankrot mi ne mirise bas fino, cim ti slutis prije no sto smo poceli, ne pise nam se dobro, vidjet cemo kako ce da radi ova u Sa sto se otvori...
 
MyX je napisao(la):
Heheeeee, ma treba nama i vise nego kreditcic, nama treba kreditcina da bude bas sve za auto. Ovaj bankrot mi ne mirise bas fino, cim ti slutis prije no sto smo poceli, ne pise nam se dobro, vidjet cemo kako ce da radi ova u Sa sto se otvori...

ebiga ja sam ti skeptican covjek, i rijetko se kada razocaram. A mislim da bi trebala dobro da radi, jer vlada pravo veliko interesovanje za te radnje, vidim na forumu a i medu rajom. Ma kredit i te kako veliki, a ustvari, za pocetak nemoras imati sve, polahko, kako poso krene tako se i siriti
 
Član
od tog a3m nema nista rade po katologu i cekas jako jako puno za sad je edo jedina nada, a ima u Banja Luci radnja tuning dijelova
 

MyX

Član
@opel: ma joj jarane, raja samo prica, da ima takva radnja, a sa cijenama koje mozemo vidjeti u katalozima koji nam dolaze izvana, tesko da bi opstali, jer za nas standard to nisu realne cijene, drugo je standard EU, jbg zalosno je ali istinito

@micky: pa ima u BL, ali nece sad covjek iz mostara ili sta ja znam zenice recimo ici u BL, kada mu je Sarajevo blize, kontas, jedna takva radnja nije dovoljna za citavu BiH.
 
Član
strpite se ljudi mjesec dana.. hehe.. a ti myx registruj kakav s.t.r da budes distributer za taj tvoj dio
 

MyX

Član
ili kao dodatnu djelatnost...pa ozeziiiiiiiiii! Vidis edo, ljudi pricaju ti budala, ja im citavo vrijeme govorim ma nije bolan, a eto sada si i dokazao. :D

PS: salim se naravno ;)
 
MyX je napisao(la):
@opel: ma joj jarane, raja samo prica, da ima takva radnja, a sa cijenama koje mozemo vidjeti u katalozima koji nam dolaze izvana, tesko da bi opstali, jer za nas standard to nisu realne cijene, drugo je standard EU, jbg zalosno je ali istinito

@micky: pa ima u BL, ali nece sad covjek iz mostara ili sta ja znam zenice recimo ici u BL, kada mu je Sarajevo blize, kontas, jedna takva radnja nije dovoljna za citavu BiH.

pa dobro kada bi napravio neki ugvor za distribuciju dobio bi i neki rabat od 30-40%, zavisi sve od prometa, tako kad bi se ukalkulisalo dobio bi mozda priblizne cjene iz kataloga kod nas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top