Svako dobro, bolje vas našao

Svako dobro, bolje vas našao

Član
Pozdrav svima iz Banja Luke od Lazara, 22 godišnjeg vlasnika Renault Megana 2010 1.5 dci. Postao sam član da ispratim razna mišljenja iz svih krajeva, o mnogim vrstama koje se voze po našim asfaltima i drugim podlogama. Glavni cilj inforimisanje i u dogledno vrijeme pokretanje teme jer imam u planu kupovinu malo jačeg motora, eventualno, i drugih karakteristika. Renault Megane, nepogriješiva investicija. Pozdrav
 
Vala bas, odmah mi noc popravi :D
Dobro nam dosao, dodjite, docemo, nemojte gledati ko je zadnji dosao, nemojte sta zamjeriti, hocemo dodjite i vi, nemojte sta hatoriti, pozdravi, poselami, itd. hahah
...broj od dilera mi mozete traziti u pp :p
Zar vec hvala Bogu idete, zasto ne daj Boze jos ne ostanete :shifty:
 
Član
Hvala brat. U potpunosti dijelimo mišljenje, ni sam ne znam zašto me vuče nešto malo jače, trenutno stanje možda. Auto koje vozim, nije se pokvarilo niti jednom za pet godina koliko ga imam a tu mislim i na najmanju sitnicu, iako je relativno novo u tom periodu bilo, što se tiče tog. A sama udobnost koju pruža tokom vožnje za te neke standarde, nerealna, mnogo skuplja vozila se ne mogu mjeriti, provjereno. Potrošnja koja je 95% gradska graniči sa ludošću, ne znam kako može postojati auto koje manje troši? Povozitost fantastična, iako imam tu neku malu zamjerku pri vidljivosti usljed parkiranja u nazad, jer je malo zasječen i nije baš s te strane 10 od 10. Brate, nekad davno bila emisija na trovačkoj televiziji pod nazivom Mijenjam ženu. Živ i zdrav bio. ;)
 
Hvala brat. U potpunosti dijelimo mišljenje, ni sam ne znam zašto me vuče nešto malo jače, trenutno stanje možda. Auto koje vozim, nije se pokvarilo niti jednom za pet godina koliko ga imam a tu mislim i na najmanju sitnicu, iako je relativno novo u tom periodu bilo, što se tiče tog. A sama udobnost koju pruža tokom vožnje za te neke standarde, nerealna, mnogo skuplja vozila se ne mogu mjeriti, provjereno. Potrošnja koja je 95% gradska graniči sa ludošću, ne znam kako može postojati auto koje manje troši? Povozitost fantastična, iako imam tu neku malu zamjerku pri vidljivosti usljed parkiranja u nazad, jer je malo zasječen i nije baš s te strane 10 od 10. Brate, nekad davno bila emisija na trovačkoj televiziji pod nazivom Mijenjam ženu. Živ i zdrav bio. ;)

Ako si zadovoljan sa autom a nikad ti se nije pokvarilo , a ti ga mislis mjenjat?
ili imas para da te nije briga ili si glup (izvini).
Tako sam ja kupio tu skroz novu B-Klassu vozi je Godinu i dva mjeseca i popusio 12`000sFr. to ti je oko 20`000KM.
Znaci da sam bio glup ali imo sam te pare i kupio skroz novog Touarega.
Moj savjet je, vozi ako si zadovoljan, i uzivaj. Biti ce puno slucajeva kada ces morat iz nevolje mjenjati.
 
Ako si zadovoljan sa autom a nikad ti se nije pokvarilo , a ti ga mislis mjenjat?
ili imas para da te nije briga ili si glup (izvini).
Tako sam ja kupio tu skroz novu B-Klassu vozi je Godinu i dva mjeseca i popusio 12`000sFr. to ti je oko 20`000KM.
Znaci da sam bio glup ali imo sam te pare i kupio skroz novog Touarega.
Moj savjet je, vozi ako si zadovoljan, i uzivaj. Biti ce puno slucajeva kada ces morat iz nevolje mjenjati.
Mislim, ne stvaram svadju, ali sve dok je auto pod lizingom ne mozes pricati da je tvoje hahahaha
 
Top