svabo esforac

svabo esforac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas bio na aerodromu ispratio svastiku i cojeka joj i odjednom se covjek zadera policija majmun udario djevojcicu od tri godine mobitelom po licu dode policija haus nastupi
neznam sta bi debilu pa udari djevojcicu po licu al mi zena rece bez ikakog razloga da je udario majmun
 
Član
pa jestel ga barem nagazali il ste svi stojali sa strane skupa sa policijom... Trebali ste boga u njemu ubit kreten retardirani dabogda mu ruke odrezali
 
Početnik
retardirani majmun,,,hebo sebi m.... glupu...

stoka pustana s lanca i po Svijetu rade sta im je volja a zakona za njih nema....

gamad usrana:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
DA je neka policija lisic ena ruek i pendrekom po ledjima, pa nek pishu prijavu z abrutalnost muriji, ionako kod nas sa prijavom dupe mozes obrisat :icon_mad:
 
Član
uff j**o bi mu ja mater da sam to gledo poslje tog bi mogo sam sebi p*****t jer ne bi ni jednog rebra imo:icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Legend
ma ja svi bi vi udarali, vidjeli bi kako bi se vi osjecali u toj situaciji..
necemo se bahatiti preko tastature
tako je bilo i za denisa malog, izbodose ga levati, citav tramvaj nije pomakao.. a svi bi fol udarali nekog..
 
Legend
jes vala,zar mislite da nije bilo tamo ljudi kao vi koji bi mu noge slomili,jes bilo je,al niko se nije usudio da to uradi...
 
Član
Luka01 je napisao(la):
ma ja bi mu vala uzeo taj mob i........ ma prodao ga negdje,valjda bi mogao za 100km.....:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

oplakah..

nego bolan jebiga nije za smijanje al teska situacija bila
 
Član
ma bio sam ja stjjeo sam ga fijuknuti al kamaara policije i na kraju bi opet ispalo napali teroristi esforca na aerodromu al imam raje dole pa cu viditi sta bi sa njim uglavnom su ga skinuli sa tog leta
 
Legend
mah kao i za sve ostalo
volio bih da imam statistiku samo koliko su ovi dusmani, okupatori (sfor, eurof, UN, eupm itd itd) samo ubili ljudi na cesti (carabineri) i tako ti bahati majmuni, koji su poslani u bih (po kazni) i onda dodju ovamo kao pusteni sa lanca i prosipaju isto..

tuzno ali istinito..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top