Svabo do 15k eura

Svabo do 15k eura

Član
Pozz ljudi, uskoro planiram uzet auto pa bi volio da cujem vasa misljenja

Dizelas bi morao biti, ne stariji od 10 godina, limuzina. Auto bi koristio za putovanje do posla i nazad gradska voznja i par puta u Bosnu godisnje

Iskustva i savjeti dobrodosli, budzet mi je trenutno 15k eura mozda i presisam malo ako bude trebalo :)
 
Sad ce te napast jer neces talijanske i slicne poluproizvode hahaha

Najnovije od svaba mozes B7 2013 godiste ostalo od "premiuma" A6 ili C klasa su po 5-6 god stariji. Pogledaj sta ti se svidja ne mozes pogrijesiti sta god uzmes ;)
 
Član
Preferiram svabe, znaci Bmw,Audi, Merc. A potrosnja mi je bitna, da nije preko 6l u gradu.

taj audi nije los, samo bi gledo facelift verziju
 
Član
taj navedeni audi ne trosi vise od 6 l. bmw trice isto ispod 6. kako jare i pare ?
A potrosnja mi je bitna, da nije preko 6l u gradu.
Potrošnja:

5,7 l/100 km
(kombinirano)
Izvini drug, ali limuzine takve nece nikada trositi oko 6l, 7-8-9 su realniji brojevi. Zato kazem jare i pare.
Ako ti se svida taj neki audi, bmw, merc ili VW kupi ga kada vec imas redstava. Sva su ta auta dobra.
 
Član
Audi A6 2.0TDI 130kw (177ks) trosi 7,5l kombinovano. Ako hoces da ti manje trosi onda trazi 1.6tdi svabu ili cehinju.
 
BMW E92 320 XD imas fine sa 2011-tim godistem. Oko 25.000 KM se mogu naci a jako fino auto sa lijepom opremom (M paket) .Pogotovo ovaj sa XD.
 
Član
Zasto bi se registrovao da bi provocirao, ozbiljno mislim.

Kad smo vec kod potrosnje, BMW 318d 2009-2011 godiste, trosi ispod 6 po gradu. U cemu je problem ?
Audi A4 2009 godiste, 5.6 l po gradu ...

Zasto vas cudi to sto trazim ispod 6 l limuzinu...
 
Član
Zasto bi se registrovao da bi provocirao, ozbiljno mislim.

Kad smo vec kod potrosnje, BMW 318d 2009-2011 godiste, trosi ispod 6 po gradu. U cemu je problem ?
Audi A4 2009 godiste, 5.6 l po gradu ...

Zasto vas cudi to sto trazim ispod 6 l limuzinu...
Jesi li ti ikada vozio auto ? - Svoje auto, placao svoje gorivo ?
Ma pasa ti kada tako mislis da je, kupi auto. Ne znam sto se uopste ovdje raspitujes.
 
Poslednja izmena:
Top