"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

"Sva ljepota je bezvrijedna bez života"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ukratko, manifestacija ce se odrzati za nekih 20-tak do mjesec dana i trajat ce dva dana ( subota i nedjelja) kako bi se skupilo sto vise para za djevojku. Imamo ogromnu medisku paznju skoro svih TV stanica ( OBN, Pink Tv, FTV, Hayat (emisija "ispuni mi zelju") BHT1 itd) a sto se tice radio stanica tu su Kameleon, radio Stari Grad, Kalman, BH radio 1, sto se tice dnevnih novina dogovoreno je sa Dnevnim Avazom, Oslobodjenjem, a sa ostalima smo jos u pregovorima.

Princip je jednostavan, Street Race Team xXx se javno odrice bilo kakvog kontakta sa novcem tako da ce sponzori koji ce se reklamirati na manifestaciji putem banera, standova i sl. biti duzni uplatiti na Enin humanitarni racun odredjenu cifru koja nije naznacena (znaci svaka firma koliko je u mogucnosti ce uplatiti) te sa ovjerenom uplatnicom doci meni i onda se kace reklame na manifestaciji.

Firma za sigurnost i zastitu ce biti prisutna na ulazu pored providnih kutija od poliestera u koju ce posjetioci dobrotvorno placati ulaz po zelji koliko ko moze. Sav novac na kraju manifestacije se nosi u Kameleon radio, jedan predstavnik Street Race Team-a xXx i jedan predstavnik Kameleon radija ce da prebroje novac iz kutija pred kamerama OBN televizije, potpisat se i uplatiti taj novac na humanitarni racun nase Ene.
 
Član
Zbog zdravstvenog stanja djevojke humanitarni event se mora odrzati u sto skorijem roku stoga obavjestavam Vas da je zvanicni datum manifestacije 13. i 14.06.2009 godine.
 
Početnik
evo ideja,

koliko znam, nagradni fond od startnina se pravi i onaj ko bude prvi osvoji cijeli nagradni fond.

Hajmo organizovati da na slijedecem SR u Mostaru sad za vikend , sve startnine automatski idu u fond i da se sve sto se skupi para od startnina uplati na racun, takodje pozivam sto vise takmicara da se prijave kako bi fond bio sto veci !!
 

IGY

Član
svaka cast na prijedlogu Muha ja se slazem, sad samo treba vidjeti i sa ostalim takmicarima
 
Član
IGY je napisao(la):
svaka cast na prijedlogu Muha ja se slazem, sad samo treba vidjeti i sa ostalim takmicarima

Ma nema se sta gledati, sto se tice humanitarne manifestacije prijave su simbolicnih 20 KM (ko je u mogucnosti moze dati i vise) i sve pare idu djevojci na racun (pare od sponzora, od ulaznica, od prijava itd).

Vijest za stylere:

nece biti klasa niti nekog specijalnog takmicenja nego jednostavno publika bira najljepsa tri auta(ulaznice=glasacki listici) koja ce simbolicno na poklon dobiti paket sponzora u vrijednosti od 150 KM (sponzor je iz auto branse)

Manifestacija traje dva dana tako da se isti sistem ponavlja i u nedjelju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top