Suzuki Swift GTi 1.3 16v DOHC

Suzuki Swift GTi 1.3 16v DOHC

Eto otkriveno i sto svijetli check eingine lampica pomocu dijagnostike u pitanju protokomjer zraka, zato ima nemiran rad i ponekad trokiranje... Pumpa od goriva otisla al sutra ide skidanje rezervoara ciscenje istog i stavljanje nove pumpe... Da to je taj sa letecim spojlerom koji je skinut istog momenta kad je kupljen i vracen fabricki, nazalost je auto otislo u pogresne ruke al sad nema stajanja dok ne bude u fabrickom stanju, da svakako je u planu da se izmjene sve tekucine u autu i ciscenje ili zamjena crijeva... Da li u BiH ima kupiti NGK svjecice ili treba narucivat
 
Ovo iz lukavice? Stojao dole na ulazu kad se ide sa Vratca? Pored neke toyote celice i jos par zanimljivih auta?

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Ja za Hondu kupio u Japanauto NGK, nisu orginalne made in Japan, ali su made in France, presao sam 10 000km na njima i super su se pokazale.
Cuo sam da Sandor ima orginalne, ali nisam licno provjeravao, pa ti ne mogu garantovati.
Moja preporuka Japanauto.

@Nebojsa_GTD Jeste, ovaj je iz Lukavice.
 
Znam da sam ga vidjao kad na Fax dolazim pa sam ga vidio i da se voza to verovatno sad kad ga je momak ovaj kupio. Nema sta zanimljiv autic vozio sam se u novijem za seriju od ovog i auto ide bas bas fino. Samo da se dovede u dobro stanje.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Ma bio je bas zapusten al kad sam ga ocistio i vratio original spojler drugo auto, vidio sam prospekt na haubi preporucaju NGK BRP6ES svjecice nasao na ebay i narucio 20 dollara
 
Top