Suzuki Swift 1.3 16V

Suzuki Swift 1.3 16V

Član
Da parkiram i njega Suzuki Swift 1.3 16v 85ks, 2002god. 12 mjesec
Tražio sam auto da ima što manje opreme jer su to sve kasnije stvari koje mogu da se pokvare,
ovaj ima samo centralnu,elektro stakla,špigle zračne jasutke i GTi sjedišta.

Za svaki dan je idealan,potrošnja 5 litara,motor je odličan,snage ima i previše auto je ludo,samo nije stabilan pa treba biti oprezan.

Od ulaganja za početak novi diskovi i pločice,filteri ulje i svjećice i sve je to koštalo ispod 200km što me je iznenadilo da je tako jeftin za održavanje.

Zamjenio sam osvjetljenje u satu i prekidačima sa LED plavim,postavio sportski filter zraka i plan je još zatamniti malo stakla i srednji stub uraditi crnom folijom.

1_zpsi2nj4l8z.jpg


2_zps9nsjc70n.jpg


IMG_2508_zpscfa6eteb.jpg


IMG_2458_zpscrpp8ebb.jpg


4_zpsjbsf83kt.jpg


3_zpsydeupyi1.jpg
 
Član
Dobar autic,jos samo kakve felgice i to je to..ovo za folije nadji sjajnu crnu foliju i kad zatamnis bit ce top.
 
Gledao sam ove masine na jednom tuning skupu kad je bio Db auspuha. Al vrte u blokadu preko 8500 obrtaja ja se oduševio.
 
Član
meni su se oduvijek svidali ovi swiftovi, pogotovi ovi novi. Kazu auta prave male vozalice upravljanje ustelovano pravo svake godine sve bolji i bolji
 
Član
Drago mi je da vam se sviđa,
motor mu je odičan,prvi gradski auto koji sam vozio da je ovako brz i živahan,voli da se vrti snage ima uvijek, u poređenju sa Fabiom 1.2 od starog ovo je zvijer :)
Sa sportskim filterom zvuk mu je bolji bilo bi dobro još protočni lonac,ali vozi ga više supruga a njoj se to ne sviđa :)

Poslije ću poraditi malo na ovjesu da bude stabilniji,imam 13 4x100 alu feluge od Honde ali ne odgovaraju na njega zbog raspona.

Za srednji stub sam već uzeo foliju crna sjajna još moram za stakla,50% zadnji dio uraditi.

Vikend i daily
SAM_2250_zpskuniplrm.jpg
 
Član
Druze sve pet nije lose po mome misljenju na nju samo dobre felgee i koja naljepnica na vratima i haubi zatamljena stakla i nista vise i moja preporuka ti je da ubacis svo led osvjetljenje bice ti manja potrosnja i manje kvarova sto se tice punjenja
 
Član
Allahami dz.s haha armine sta se ti petljas u ove savjete da ti nije krivo haha ;) aj pit kafu i rahat lokum jedan
 
Član
Lijep Suzuki, kod nas jako rijetka auta pogotovo ovako ocuvani primjerci. Sto se tice voznje prije par godina imao sam priliku da se vozim u njemu, ide kao metak al je previse vrckav auto za moj ukus, da ima bar u pola stabilnost kao snagu bio bi idealan auto.

PS. Nabaci mu neku dobru granu kad budes pucao da ne eksplodira :D
 
Član
Druze sve pet nije lose po mome misljenju na nju samo dobre felgee i koja naljepnica na vratima i haubi zatamljena stakla i nista vise i moja preporuka ti je da ubacis svo led osvjetljenje bice ti manja potrosnja i manje kvarova sto se tice punjenja

Zasad je sve fabrika,vozi se po gradu pa ga i ne sređivam samo se održava :)

Lijep Suzuki, kod nas jako rijetka auta pogotovo ovako ocuvani primjerci. Sto se tice voznje prije par godina imao sam priliku da se vozim u njemu, ide kao metak al je previse vrckav auto za moj ukus, da ima bar u pola stabilnost kao snagu bio bi idealan auto.

PS. Nabaci mu neku dobru granu kad budes pucao da ne eksplodira :D


Ovaj sam jednom vidio na parkingu i samo sam čekao kad će doći na pik :D
Ne prelazi se sa njim 3000 obrtaja samo se po gradu vozi,nestabilan jeste mogao bi da mu napravim tvrđe amortizere i postavim niže opruge ali ne bi bio praktičan onda,ovako ide po svim terenima :D
 
Top