Suzuki K2 Corona Extra slike str.3

Suzuki K2 Corona Extra slike str.3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Suzuki K2 1000 ccm Novi Ljubimac

zlajaaa je napisao(la):
Može li vuć uzbrdo :icon_question:

HAHHAHA nemoze nikako uz brdo ...

Dobra honda koliko je KW ??? ma brate ja kazem da honda sa 100 kw i suzuki sa 100 kw nikad se nemogu porediti ... jest da je honda udobnija :) ali
 
RE: Suzuki K2 1000 ccm Novi Ljubimac

sa ta 2 motora ces vise potrosit na kondome,nego na gorivo :D

lijepi motori,ali ja ako bi se provozao na nekom,morao bi ja vozit,ne bih smio s nekim drugim :smajli26:
 
Super Moderator
RE: Suzuki K2 1000 ccm Novi Ljubimac

dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Hondu ne priznas ? Pa ko je sve pokrenuo, meni su Honda pa Suzuki...Yamaha zadnja, i oni se u sve "plekaju" te gitare, motori, zvucnici...sta jos nece ccc. Nego idel kako suzuki ? :D

Hocu bas nesto slicno da kazem tj. da je Honda ''Mercedes'' sto se tice motora. Nije ona nista udobnija svaki R motor je skoro isti.. Ova honda 2004 ide najslabije od svih motora u toj klasi i ovih modela 2004 (kad su svi izbacili nove modele) ali je najizdrzljivija i najmanje se kvari..onda 2008 izbacuju novu CBR koja je 0-250km/h i dan danas najbrza (cak i od kawasakija zx10r sa 209 konja :D )
Suzuki i Kawasaki jesu najjaci sto se tice brzine...kawasaki posebno i to onaj model 2004/2005 to je brutalan motor... al sto se tice povozitosti i rentabilnosti itd itd i svega ostaloga, yamaha je tata ;)
 
Član
RE: Suzuki K2 1000 ccm Novi Ljubimac

Vozao sam sve osim Suzukija (neda MuMa krug da probam :D) tako da ne mogu pametovati sta je bolje od ovog onog....evo danas zamjenio hondu 1000rr 2004 i dodao milju za Kawasaki zx6r 2008 god moram malo slika okacit....Al najvise volim Yamahu.....
 
Član
RE: Suzuki K2 1000 ccm Novi Ljubimac

hahah ma brate bgm kad dodjem s mora dodji do mene na praonu i probaj prangiju ... ali moras paziti da nebih na ledja pao brate motor je toliko jak da u drugoj se dize na zadnji idem jedno 3-4 hiljade obrtaja pun gas i na zadnji lagnao :D i da ja probam tog kawasakia :D btw vidjeces suzuki dao sam ga da se farba u bijelu corona extra :D
 
Član
RE: Suzuki K2 1000 ccm Novi Ljubimac

Super hmmm bjela zvuci zanimljivo u mene jaran imao kawasaki-a plavog 99god ofarbo ga u bjelu ma ko 5god mlađi

U1RwA.jpg
Takav je bio

a sad je ovakav

S0oXB.jpg


Ludo vozi neku noc mi prođe pored auta koliko je brzo isao alarm se odma upali :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=JLK1dp6U36g

;)
 
Član
RE: Suzuki K2 1000 ccm Novi Ljubimac

Dobro ga ofarbo..... morat cu i ja malo snimiti koji video gume su mi lose na motoru pa tamam mogu malo da se majmunisem da ih zapalim i da stavim nove :)))))
 
Član
RE: Suzuki K2 1000 ccm Novi Ljubimac

Zdravo raja ovako sad izgleda suzuki nakon farbanja i :)))

dsc01698dy.jpg


dsc01701f.jpg


dsc01699qj.jpg


dsc01702t.jpg


dsc01704h.jpg


dsc01705g.jpg


dsc01706i.jpg


dsc01709ml.jpg
 
Član
i pri tom mu fali jedan saraf na viziru:D

svidja mi se ova kombinacija, puno je ljepse sad fkt;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top