suzuki baleno 1.3 16v

suzuki baleno 1.3 16v

Član
Zdravo,posto su mnogi hteli da vide moju igracku,koja je izasla iz fabrike jos davne 1996 sa svojih 85 konjica i 1300 kubika i 16 ventilcica,resio sam da stavim neke slike kako su otprilike tekli radovi od kad sam ga uzeo...Odmah da kazem da ne volim neke extreme radove i preterivanje,ali volim kulturno sredjen auto sa dobrom masinicom i naravno,sve na autu volim da pravim sam...evo slike (prvo starije slike):
Ovako je izgledao otprilike kad sam ga uzeo:
IMG_0864copy.jpg
Image011.jpg
dd.jpg
IMG_0246copy_resize.jpg
aaaaaaaa.jpg

a onda sam ja poceo da uplicem i svoje ruke i da sredjujem po malo:
LED plave,rucni rad:
Picture035_resize.jpg
Picture004.jpg
Picture002.jpg
Picture001.jpg

nazad pozicije crvene LED (po 1 komad)
Picture038_resize.jpg
IMG_0862_resize.jpg
Picture037_resize.jpg

motor je prvo izgledao ovako:
IMG_0246copy_resize.jpg

i felge sa bridgestone gumom(ja udarao natpise) 195/50/r15
13januar2009002_resize.jpg
to je sve izgledalo ovako
13januar2009003_resize.jpg
onda sam ugradio jos 2 zvucnika nazad i napravio LED osvetljenje za kabinu :
15januar2009015_resize.jpg
15januar2009017_resize.jpg
15januar2009018_resize.jpg
15januar2009019_resize.jpg
15januar2009007_resize.jpg
23januar20096.jpg

u kabini sam skinuo sve prekidace i tastere i sve gde je bila obicna sijalica i pazljivo sam zamenio LED-om evo nekih slicica:
23januar2009.jpg
090109012.jpg
Picture007_resize.jpg
pa cak i instrument tablu,evo fotke i video:
tablaistop009_resize.jpg
tablaistop007_resize.jpg

zatim maglenke cool blue 4000kelvina
maglenke003copy.jpg
maglenke004.jpg
onda sam prepravio stare pozicije,tako sto sam dodao vise dioda,i prepravio sam i STOP svetlo:
tablaistop005copy_resize.jpg
tablaistop004_resize.jpg
tablaistop003_resize.jpg
tablaistop002_resize.jpg
tablaistop001copy_resize.jpg
zatim sam napravio ++angeles'' za maglenke:
angelesmontirane001.jpg
angelesmontirane004_resize.jpg
angelesmontirane003_resize.jpg

zamenio filter pecurkom i malo sredio motor(sada je ispoliran ali na ovim slikama nije bio)
IMG_1889.jpg
IMG_1890.jpg
IMG_1891.jpg
IMG_1895.jpg
i onda sam resio da ga farbam,posto mi je metalik malo dosadio:
picture00011_resize.jpg
picture00010_resize.jpg
picture00015_resize.jpg
picture00005_resize.jpg
picture00003_resize.jpg
picture00002_resize.jpg
i na kraju proradio malo na zvucenju:
IMG_0140_resize.jpg
IMG_0151_resize.jpg
IMG_0160_resize.jpg
i to je to...radilo se puno toga oko auta ali sam ovde napisao ukratko..za ljubitelje mog auta posetite http://www.tuningstyling.net/forum/index.php?showtopic=23255&hl=suzuki

i jos jedna slika :
IMG_0221_resize.jpg


i jos jedna slika :
IMG_0221_resize.jpg
ovako je izgledalo ozvucenje dok nisam sve lepo sredio..sada se ne vide ovoliki kablovi i wufer je stao u gepeku,ali na zalost nemam sliku sada da postavim...
 
Član
Eksta autic... vidi se da ima dosta vremena ulozenog u auto...:icon_smile:

...samo de nek mu neko preslozi od modova ove slike... :icon_rolleyes:
 
Član
Extra si odradio ono osvjeteljenje unutra.....nesvdja mi se bas plavo u farovima i osvjetljenje za tablicu bolje stavi bijele diode i ono sto si pisao po gumama mi je bezz;)
Ostalo extra....samo spusti i zatamni:D
 
Član
Caknoris'o si ga nema sta :lol::lol::lol:
Fin autic inace ne gotivim Suzuki ali ovaj je fin...
 
Legend
fin autek, uvijek su mi se svidjali ovi suzuki auti.. pogotovo onaj swift 1.3 16v sa 100ks, i ovaj je dobar pravo..

lijepo si odradio ovo, stim sto nisam ljubitelj ovih plavih dioda, mozda bi bolje bilo da si isao na ove kao unutra (led bijele)
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Extra si odradio ono osvjeteljenje unutra.....nesvdja mi se bas plavo u farovima i osvjetljenje za tablicu bolje stavi bijele diode i ono sto si pisao po gumama mi je bezz;)
Ostalo extra....samo spusti i zatamni:D

potpis

al ti je frizura luda:lol:

M A R E X je napisao(la):
Extra si odradio ono osvjeteljenje unutra.....nesvdja mi se bas plavo u farovima i osvjetljenje za tablicu bolje stavi bijele diode i ono sto si pisao po gumama mi je bezz;)
Ostalo extra....samo spusti i zatamni:D

potpis

al ti je frizura luda :lol:
 
Član
hehe ,dacu odgovore za sve..plave diode sam montirao jer kazem plav auto pa zato,ali sam planirao da ih pomesam sa belom bojom da budu nesto kao ice white ili tako nesto u toj niansi...neko rece da ne voli suzuki,slobodno mogu reci da sam i ja takav bio,ali kad sam video sta radi ovaj suzuki i neki golf istog godista ja sam se odlucio za japanca(ako gledamo jacinu motora,zvuk i ne tako cesti kvarovi),medjutim svi japaneri su problem sa delovima koji su skupi,za ovaj suzuki meni nije problem bilo koji deo da nadjem samo sto cene variraju od trzista do trzista..natpise sam stavljao iz sale vise i tako i ostalo,meni se bar svidja :icon_smile:
Kako je sve leglo stize slika u toku dana ili sutra kad slikam.... hvala svima na komentarima,dajte samo neki predlog da znam gde da se usmerim...zatamljivanje hocu ali mi skupo (180 eur samo zadnja stakla sa papirom),a spustanje ne bih jer ima sport amortizere....
 
Član
pa da,radim ja sve oko auta..ali sam se usmerio da odradim sve sa diodama jer je to buducnost..i lepse svetli i manje vuce struje :icon_smile:
 
Top